MODA314MODA314

мода українською

Ukrainian Fashion Week SS 2018 відбудеться 4-10 вересня

У Києві відбулася анонсна прес-конференція 41-го сезону Ukrainian Fashion Week. Організатори оприлюднили програму показів та розповіли про нові проекти наступного Українського тижня моди.

Покази SS 2018 пройдуть 4-10 вересня, основна локація традиційно - Мистецький Арсенал. Покази молодих дизайнерів об'єднали у самостійну платформу New Generation Day, яка відбудеться 9 вересня. Відкриють день шоу 6 дизайнерів, які вперше представлять свої колекції на великому подіумі – New Names. Загалом цього дня свої колекції презентують 16 брендів.

Ukrainian Fashion Week продовжує розвивати реальну і сталу співпрацю з міжнародним професійним середовищем заради створення нових можливостей для дизайнерів та їх підтримки:
- скаути LVMH Prize та Vogue Talents відбиратимуть потенційних учасників найпрестижніших міжнародних конкурсів для молодих дизайнерів;
-стиліст Vogue Italia працюватиме над колекціями декількох українських дизайнерів;
- Farfetch стане партнером спільного проекту Ukrainian Fashion Week та British Council та обере 7 молодих дизайнерів – учасників програми Fashion DNA, яка відбудеться втретє;
- у вересні стартує міжнародний освітній проект у партнерстві з British Council та британською фундацією з розвитку бізнесу та технологічних інновацій Nesta. Започатковується програма тренінгів з креативної економіки у сфері fashion, що дасть змогу отримати необхідні навички та знання для старту власного бізнесу у галузі моди.

Спільно з громадською ініціативою Kyiv Smart City Ukrainian Fashion Week започаткували платформу Fashion Tech Ukraine, присвячену інноваційним технологіям у світі моди. Найближчим кроком у реалізації цього проекту стане створення демо-зони під час Ukrainian Fashion Week, на якій будуть представлені нові технологічні можливості для fashion-індустрії. Серед проектів, які візьмуть участь у платформі:

- Pixelated Realities – експерти з VR/AR, на базі зони демонструватимуть можливості віртуальних показів та доповненої реальності;
- Cappasity 3DScan – швидке 3D-сканування для онлайн-комерції та віртуальної реальності. Унікальне рішення, яке максимально економить ресурси та час бренду, робить ефективнішою комунікацію з рітейлом;
- Verichain Technologies – розробка на базі блокчейн-платформ, яка дає змогу засвідчити унікальність виробів;
- Fablab Fabricator – 3D-друк, SLA-принтери, найкращі світові кейси використання технологій у моді. Лабораторія, яка допомагає втілювати у життя будь-які практичні технологічні ідеї.

"Fashion Tech – це нові матеріали, технології виробництва, сучасні методи і платформи продажу, вивчення попиту та його аналіз. Тобто – все, що може допомогти на будь-якому етапі продуктового циклу – від створення одягу чи аксесуарів до їх дистрибуції до кінцевого споживача", – коментує куратор проекту Андрій Тимчишин-Валевський.

Джерело: fashionweek.ua