MODA314MODA314

мода українською

Timeless Gres: у Києві відбудеться виставка суконь бренду Victoria Gres

З 16 по 23 грудня в будинку-музеї костюма і стилю Victoria Museum у Києві відбудеться виставка кутюрних суконь українського дизайнера Вікторії Гресь під назвою Timeless Gres.

Історія бренду Victoria Gres налічує вже 24 роки. Експозиція відображає період роботи Вікторії Гресь з 1999 по 2017 рр., складається з більш ніж 20 суконь і буде займати 3 зали першого поверху Victoria Museum. Відвідувачі зможуть познайомитися з унікальними нарядами з приватних колекцій як відомих, впливових жінок України, так і далекого зарубіжжя. Серед експонатів можна буде побачити вечірні та бальні сукні, одяг для урочистих церемоній і свят, костюми, які належали відомим артистам театру і кіно.

"Я завжди хотіла створювати красу і гармонію, де б я не знаходилася, і ця пристрасть сильніша від мене. Все, що представлено в експозиції, створювалося з різних приводів, джерела натхнення були різні і власниці моїх виробів можуть скласти галерею жіночих портретів початку 21 століття" - коментує майбутню виставку в Victoria Museum дизайнер Вікторія Гресь.

Знаковим експонатом виставки стане інавгураційна сукня Марини Порошенко. Денний комплект складався з шовкової сукні прямого крою і літнього тонкого пальто лавандового відтінку. У цьому вбранні Марина Порошенко була присутня у Верховній Раді України і на урочистому богослужінні в Софійському соборі.

"Декор цього ансамблю потрібно було підбирати особливо ретельно. Він повинен бути одночасно стриманим, непомітним і елегантним. Я вирішила зупинитися на тонких смугах шиття, якими прикрасила рукава пальто і поділ сукні. Для самого шиття я обрала такий же лавандовий відтінок. Цей прийом в деякому роді повторює роботи знаменитих решетилівських майстрів, чия творчість добре знайома в усьому світі завдяки унікальній техніці вишивки тон в тон" - розповідає Вікторія Гресь.

На виставці будуть також показані вечірнє вбрання Власти Шовковської, бузкове пальто Надії Мейхер, сукні телеведучої Катерини Виноградової та пальто актора Олексія Вертинського, давнього друга Дому моди.

В рамках виставки Timeless Gres відбудуться такі події:
15.12 - Урочисте відкриття. Вхід тільки за запрошеннями і по акредитації ЗМІ
16.12 - День роботи виставки для клієнтів і друзів бренду. Вільний вхід
20.12 - Public Talk
23.12 - Public Talk

Будинок-музей костюма і стилю Вікторії Лисенко Victoria Museum заснований у травні 2017 р. з метою розвитку культури, її цінностей, форм вираження, а також популяризації культури старовинного одягу та аксесуарів.

 

Timeless Gres: у Києві відбудеться виставка суконь бренду Victoria Gres