MODA314MODA314

мода українською

Ukrainian Fashion Week FW 2018 відбудеться 3-8 лютого

Новий сезон Українського тижня моди відбудеться 3-8 лютого. Колекції осінь/зима 2018 представлять 55 дизайнерів; в рамках події пройдуть 51 шоу, 7 презентацій, діятимуть 7 спеціальних проектів та 2 лекційні платформи.  

Щосезону оргкомітет Ukrainian Fashion Week запрошує до Києва журналістів та фотографів провідних світових видань, стилістів та баєрів для безпосереднього знайомства з дизайнерами-учасниками UFW. Про колекції українських дизайнерів цього сезону напишуть Vogue USA, Vogue Italia, Vogue Russia, i-D Italy, Sch?n! Magazine (UK), NOWFASHION France, Elle Italia, L'Officiel France, L'Officiel Russia, ZOE Magazine Italia, Fuking Young France, Pairs Project France та ін. Покази відвідають рітейлери Luisa Via Roma (Italy), Lane Crawford (Hong Kong), Rainbowwave Showroom (UK), NANA SUZUKI Showroom (UK).

Ukrainian Fashion Week проводить міжнародні бізнес-програми для українських дизайнерів з іноземними менторами та залучає дизайнерів до державної програми розвитку експорту. У рамках партнерства Ukrainian Fashion Week з логістичною компанією DHL та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України під час Тижня моди відбудеться круглий стіл, на якому розглядатимуться актуальні питання імпорту та експорту, а саме — подолання бар’єрів у роботі дизайнерів.

#Showroom. Цього сезону Ukrainian Fashion Week презентує новий формат шоуруму на основній локації - у Мистецькому Арсеналі, що представлятиме 14 брендів одягу, взуття та аксесуарів: ALXNDR LEN / RYBALKO, CIRCUL, FEENCHES, GRIE, HONCHARENKO, IRARO, LONA PRIST, MARSALA, THE MONOCHROME, MARSALA, NIT.KA. SNESHANA NEKH, UK DESIGN, WHITE DOG. Простір #Showroom матиме свою унікальну концепцію, яка була розроблена Ігорем Мусієнком – дизайнером інтер’єру, архітектором, художником, засновником musienko studio. Концепт простору буде втілено в індустріальному стилі, де будуть представлені меблі українських виробників та авторський живопис Ігоря Мусієнка.

#Mastering Sale6 лютого практична платформа "Mastering Sale – Як опанувати продажі" відбудеться у Мистецькому Арсеналі. Виступи експертів будуть присвячені питанням організації ефективних продажів у fashion-індустрії. 9 провідних фахівців української рітейл-індустрії поділяться власним досвідом і розкажуть про організацію продажів B2C, online-, offline-продажі та розробку омніканальних форматів. Виступи спікерів об'єднано у 3 панелі, на кожній з яких три доповідачі торкнуться одного з аспектів організації продажів дизайнерських брендів.

#Epson Digital FashionКомпанія Epson та Ukrainian Fashion Week вже вдруге проведуть в Україні конкурс Epson Digital Fashion. Конкурс відбувається за міжнародним форматом та орієнтований на fashion-дизайнерів, які прагнуть створювати власні авторські принти. Автори колекцій-переможців отримають цінні призи та зможуть пошити власну колекцію із тканин, надрукованих на широкоформатних принтерах Epson. Фіналісти конкурсу будуть представлені на сторінках журналу ELLE UKRAINE.

#Fashion Tech UkraineУ 2017 році Ukrainian Fashion Week спільно з громадською ініціативою Kyiv Smart City започаткував платформу Fashion Tech Ukraine, присвячену інноваційним технологіям у світі моди. Під час Ukrainian Fashion Week у просторі Fashion Tech Ukraine в Мистецькому Арсеналі будуть представлені демозони, що презентують нові технологічні можливості для fashion-індустрії. Крім цього, платформа Fashion Tech Ukraine торкнеться питань усвідомленого споживання у моді та шляхів вирішення проблем, спровокованих fast fashion, за допомоги інноваційних технологічних рішень. Цього сезону в рамках проекту Fashion Tech Ukraine започатковано безкоштовну лекційну програму, спікери якої розкажуть про матеріали, технології виробництва, сучасні методи і платформи продажів, вивчення попиту та його аналіз. Тобто – про все, що може допомогти на будь-якому етапі продуктового циклу – від створення одягу чи аксесуарів до їх дистрибуції до кінцевого споживача.

Джерело: fashionweek.ua

 

Ukrainian Fashion Week FW 2018 відбудеться 3-8 лютого