MODA314MODA314

мода українською

Завершився перший Blockchain Fashion Week

1 - 4 лютого у Києві відбувся Blockchain Fashion Week - Kiev Fashion Days AW 2018. В рамках інноваційного тижня моди пройшли покази молодих дизайнерів як Києва, так і Лондона. 

За підсумками проведення церемонії вручення Blockchain Fashion Prize кращим дизайнером став Chaksyn, найкращим дизайнером за версією HDFashion - THEO. Кращий показ за версією HD Fashion - Anna K, кращий молодий дизайнер - Negliges, кращий фотограф - Юлія Крайст, найкраща модель - Анастасія Галушкіна, кращий блокчейн-проект - Blockchain Lab.

Кожний день був насичений цікавими показами, але головною родзинкою став показ бренду Anna K. Дизайнер торкнулася теми криптовалют, що достатньо несподівано в fashion-індустрії. Анна є ідейним натхненником однієї з криптовалют, яка отримала назву Fashion Сoin. Із запуском цієї криптовалюти з'явиться можливість інвестування в колекції дизайнерів Blockchain Fashion Week прямо під час показу, і це лише початок. Головна відмінність Fashion Coin в тому, що ця криптовалюта буде забезпечена реальним сектором економіки.

Крім того, в рамках Blockchain Fashion Week відбулася Blockchain Fashion Conference, яка стала непересічною подією не тільки для fashion-індустріі, але і для blockchain галузі. На Blockchain Fashion Conference пройшла презентація Fashion eco-системи, яка допоможе впоратися з такими проблемами в fashion-індустрії як централізованість, дуже повільний хід всіх процесів галузі, при яких втрачається величезна кількість творчого потенціалу і енергії. Для забезпечення роботи нової еко-системи буде емітована криптовалюта Fashion Coin.

На конференції виступили найяскравіші спікери двох індустрій:
- представник найбільшого світового trade-show Tranoi David Hadida;
- CEO Fashion TV і співзасновник децентралізованого проекту Nkor Eric Klein;
- креативний директор однієї з найбільш конфіденційних криптовалют Verge, капіталізація якої складає 1,7 мільярда доларів;
- представник головного технологічного видання Ірландії IrishTech News Jillian Godsil;
- засновники social-комерцій платформи Lablaco;
- творці білоруської криптовалюти Taler Денис Лавнікевич і Сергій Лавриненко;
- член наглядової ради Blockchain Fashion Week Казбек Бектурсунов;
- україно-американський бізнесмен, який вперше в історії здійснив продаж нерухомості за криптовалюту, Марк Гінзбург.

Також в рамках Blockchain Fashion Conference пройшов круглий стіл на тему: "Легалізація криптовалют в Україні", де ключовими тезами стали:
 - блокчейн і криптовалюта для бізнесу;
- законодавство: перспективи України та досвід інших країн;
 - розробки: блокчейн-сервіси, додатки, смарт-контракти;
 - ICO для інвесторів і творців стартапів.

Учасники круглого столу обговорили основні питання, що стосуються регулювання криптовалюти в Україні, а саме чітке позначення на законодавчому рівні таких понять як криптовалюта, блокчейн і майнінг, також було піднято питання чи потрібна регуляція криптовалюти в Україні в цілому на даному етапі.

Завершився перший Blockchain Fashion WeekЗавершився перший Blockchain Fashion WeekЗавершився перший Blockchain Fashion WeekЗавершився перший Blockchain Fashion WeekЗавершився перший Blockchain Fashion WeekЗавершився перший Blockchain Fashion Week