MODA314MODA314

мода українською

Ukrainian Fashion Week SS 2019 відбудеться 31 серпня - 6 вересня

13 серпня організатори Ukrainian Fashion Week представили програму нового сезону, який відбудеться 31 серпня - 8 вересня у Києві. Колекції весна/літо 2019 представлять 72 дизайнери, в рамках події пройдуть 50 шоу, 9 презентацій, 3 спеціальних проекти. 

Новий сезон присвячений sustainable fashion і буде включати декілька "sustainability” ініціатив. DHL Україна та Ukrainian Fashion Week проведуть круглий стіл "Sustainable fashion – визначення та проблематика, тренди та виклики, ролі та відповідальність". Платформа Fashion Tech Ukraine цього сезону буде присвячена питанням усвідомленого споживання у моді та шляхам вирішення проблем, спровокованих fast fashion, за допомогою інноваційних технологічних рішень. 1–5 вересня у Мистецькому Арсеналі у демозоні Fashion Tech Ukraine будуть представлені upcicling-речі українських брендів. Дизайнер Марина Лосєва представить власний арт-проект Shape of Living, покликаний привернути увагу до пошуку та створення нових форм і способів існування людства. Автор створила для своєї інсталяції сукні з використаних джинсових речей, а як прототип для декору відтворила малюнок Дніпра, який було знято з космосу. У зоні Fashion Tech Ukraine працюватиме виставковий та лекційний простір.

Цього сезону онлайн-рітейлер MODOZA.COM підтримує платформу Fashion Tech  Ukraine та презентує унікальний сервіс зі створення образів, що являє собою ще один приклад використання штучного інтелекту у fashion-індустрії. Сервіс демонструє, як нові технології змінюють наше життя і сприяють руху свідомого споживання, допомагаючи зробити безпомилковий вибір при покупці через інтернет.

Ukrainian Fashion Week продовжує спільну з British Council програму підтримки та розвитку молодих дизайнерів України – Fashion DNA-Ukraine. Цього року програма Fashion DNA-Ukraine фокусується на особливостях просування бренду в digital-просторі та акцентує увагу на фінансових аспектах e-commerce. У межах нового сезону Ukrainian Fashion Week у Мистецькому Арсеналі буде представлена фінальна креативна частина проекту. Представник рітейл-платформи Farfetch та британські консультанти відібрали для участі у проекті вісім українських брендів – Kir Khartley, Elenareva, The Coat by Katya Silchenko, Jean Gritsfeldt, FROLOV, Roussin, Gasanova, Marsala. Дизайнери спільно з креативною командою Seentax Services створили інтерактивний сайт, в якому діджитал-скульптури допомагають розкрити світ дизайнера і настрій колекції. 

Цього сезону Ukrainian Fashion Week став ініціатором та організатором Форуму "Перспективи брендингу Ukraine NOW у проектах креативних індустрій". Проект реалізовано спільно з Міністерством інформаційної політики України. "Завдяки постійній присутності на UFW впливових інсайдерів і журналістів з-за кордону та активній участі вітчизняних інфлюенсерів усі ці проекти  впливають на формування позитивного іміджу України у світі. Ukrainian Fashion Week вважає важливим об’єднати зусилля усіх індустрій для створення спільної ефективної стратегії у просуванні та промоції позитивного іміджу нашої країни", – зазначає ініціатор проведення Форуму, генеральний продюсер UFW Володимир Нечипорук.
Форум допоможе показати варіативність використання брендингу Ukraine NOW у різноманітних проектах та стане платформою для обговорення із лідерами креативних індустрій перспективи брендингу в проектах, що реалізуються в Україні та за кордоном. До участі запрошені представники Міністерства інформаційної політики України, кіноіндустрії, fashion-індустрії, куратори мистецьких проектів, ЗМІ, представники інших креативних індустрій.

Глобальний рух солідарності HeForShe спільно з Ukrainian Fashion Week презентує проект, у рамках якого представники української fashion-індустрії долучаться до діалогу про права людини, аби заявити, що кожен із нас може і має право виглядати так, як хоче; що ми не зобов’язані підлаштовувати свій зовнішній вигляд під очікування суспільства чи протилежної статі. Дизайнери у колаборації з художниками створили образи, натхненням для яких став рух HeForShe, тема ґендерної рівності, прав людини і свободи вибору. У проекті взяли участь відомі fashion-бренди України: BEVZA, Lake Studio, LITKOVSKAYA, FROLOV та ARTEMKLIMCHUK, а також відомі художники та ілюстратори: Вова Воротньов, Анатолій Бєлов, Марія Гаврилюк, Марія Ралемська та Маша Шубіна.
5 образів будуть презентовані у перший день Ukrainian Fashion Week. Гості Тижня моди зможуть побачити результат співпраці учасників та учасниць проекту у спеціальному корнері HeForShe в Мистецькому Арсеналі 1–5 вересня. 

Протягом п’яти днів під час Ukrainian Fashion Week  у Мистецькому Арсеналі буде працювати showroom, що представлятиме 12 брендів одягу, взуття та аксесуарів: LONA PRIST, HONCHARENKO, CIRCUL, SNESHANA NEKH, UK DESIGN, IRARO, NIT.KA та інші. Простір #Showroom матиме свою унікальну концепцію, розроблену архітекторкою Катериною Розіт. 

5 вересня у Мистецькому Арсеналі платформа New Generation Day представить молоді дизайнерські бренди. Відкриє цей день проект EPSON DIGITAL FASHION – 8 фіналістів конкурсу демонструватимуть авторські принти та колекції з принтованих тканин. Одразу після показу відбудеться Церемонія нагородження переможців – 3 професійні призи від компанії Epson, публікація колекцій на провідному порталі JetSetter.ua та навчання одного з переможців конкурсу на курсі італійського Istituto Europeo di Design (IED). Проект New Names  представить у цьому сезоні чотирьох дизайнерів, які вперше демонструватимуть свої колекції на великому подіумі.

Джерело: fashionweek.ua

 

Ukrainian Fashion Week SS 2019 відбудеться 31 серпня - 6 вересня