MODA314MODA314

мода українською

Lviv Orchestra Fashion – синергія музики та моди відкриє Lviv Fashion Week SS 2020

Незвичний і яскравий експеримент, результат міжсекторної культурної співпраці, що відбувається за підтримки Українського культурного фонду, та має на меті об’єднати шанувальників музичного мистецтва і моди - Lviv Orchestra Fashion - відкриватиме 24 сезон Lviv Fashion Week, покази якого розпочнуться 10 жовтня у Fest Republic.

Проєкт Lviv Orchestra Fashion – це презентація нової колекції SS 2020 бренду Marta Wachholz у супроводі симфонічного оркестру INSO-Lviv, що стане головним дійством відкриття осіннього тижня моди у Львові.

Із захопленням і цікавістю до міжжанрового знайомства та результату незвичної співпраці різних креативних індустрій працюють над проєктом його учасники.
"Перш за все, для мене — це цікава колаборація, - зауважує дизайнерка Марта Ваххольц. - Я з таким досвідом ще ніколи не стикалася. Звичайно, мене приваблює, що у Lviv Orchestra Fashion буде жива музика, і я сподіваюся, що це відкриє якісь інші можливості. Поєднання симфонічного оркестру з модою рідко трапляється, з цього може вийти щось нове, це новий experience для мене, який може перерости у цікаву співпрацю."

Спеціально для проєкту Lviv Orchestra Fashion симфонічну сюїту на теми відомих українських народних пісень створює український композитор, музичний продюсер, член НСКУ Іван Небесний. За його словами, fashion-показ з оркестром виявився цікавим для нього, як композитора, бо "мода, як і музика, є одним із жанрів мистецтва, поєднання різних видів мистецтва створює мультижанровий продукт, який в умілих руках може перетворитись у високохудожній твір чи проєкт".