MODA314MODA314

мода українською

"Небесні ангели" Victoria's Secret 2015

Відео: 

40 оголених супермоделей, 8 сексуальних «ангелів», дощ із золотих ниток, тисячі повітряних куль, пісні Тейлор Свіфт і Аріана Гранде, крила з золота для Кендіс Свейнпол та павиний хвіст для Бехаті Прислу... У лондонському виставковому центрі Earls Court відбулося шоу Victoria's Secret-2014.

Всі «ангели» світу злетілися в столицю Сполученого Королівства на щорічне шоу Vicroria's Secret - свято сексуальності і краси за участю найбажаніших дівчат-моделей планети.

У 90-х роках минулого століття американський бренд білизни Victoria's Secret вперше зробив зі звичайного показу костюмоване шоу, а в 1998-му випустив на подіум сексуальних «ангелів» з крилами за спиною. З тих пір покази Victoria's Secret стали одними з найбільш очікуваних і видовищних подій.

У шоу-показі Victoria's Secret-2014 взяли участь 40 супермоделей і вісім «ангелів» - Адріана Ліма, Алессандра Амбросіо, Бехаті Принслу, Кендіс Свейнпол, Даутцен Крез, Карлі Клосс, Лілі Олдрідж і Ліндсі Еллінгсон.

Дівчата демонстрували неймовірної краси та складності вбрання, натхненні молодіжними субкультурами, цирковими виставами, спортивними матчами і казковими сюжетами, приміряли крила метеликів, райських птахів, фей в поєднанні з спокусливими корсетами та бра.

Образ небесного ангела, незмінно присутній у кожному шоу, втілили Кендіс Свейнпол, Бехаті Прислу і Даутзен Крез, для яких дизайнери створили величезні золоті крила. Моделі виходили в зухвалих комплектах білизни total black і dark blue та на контрасті показали весільну лінію ніжно-рожевих і перлинно-білих тонів. У фіналі всі вони пройшлися в оточенні тисяч повітряних куль.

Честь представити дорогоцінні Fantasy Bra вартістю більше двох мільйонів, суцільно прикрашені дорогоцінним камінням, в цьому році випала Адріані Ліма і Алессандрі Амбросіо. За музичний супровід шоу відповідали Тейлор Свіфт, Аріана Гранде та Ед Ширан.

На тлі прес-вола фірмового яскраво-рожевого відтінку Victoria's Secret позували гості: Еллі Голдінг, Олівія Палермо, Поппі Делевінь, Амбер Ле Бон та інші. Після закінчення шоу всі вирушили на вечірку. Переодягнувшись у сукні Haute Couture, головні героїні показу продовжували веселитися, робити селфі і виконувати свою головну місію - нести красу в світ.

Текст: Ірина Хасишин

 

"Небесні ангели" Victoria's Secret 2015"Небесні ангели" Victoria's Secret 2015"Небесні ангели" Victoria's Secret 2015"Небесні ангели" Victoria's Secret 2015"Небесні ангели" Victoria's Secret 2015"Небесні ангели" Victoria's Secret 2015"Небесні ангели" Victoria's Secret 2015"Небесні ангели" Victoria's Secret 2015"Небесні ангели" Victoria's Secret 2015