MODA314MODA314

мода українською
[title]

Fashion’s Night Out у Москві, H&M у ПАР, нова виставка Інституту костюма

Останні новини:

Fashion’s Night Out у Москві

У Москві розпочалася п’ята Fashion’s Night Out – з презентаціями капсульних колекцій російських дизайнерів,  майстер-класами і вечірками. З нестандартного – спецпроект Veshalka від галереї «Москва»: на довгому вішаку довжиною 50 м розміщені речі російських відомих і молодих дизайнерів. Прямі трансляції ведуть Vogue.ru і Buro247.ru. Прекрасна стаття про Fashion’s Night Out  і її відповідність економіці країн, що розвиваються - у Wonderzine

 

H&M відкриває представництво у ПАР

На початку 2015 р. відкриється перший магазин H&M в Йоганнесбурзі. Це буде повноцінний флагман, перший етап планованої експансії бренду на ринок Південної Африки. На даний момент компанія Hennes & Mauritz володіє двома магазинами в Африці – в Єгипті і Марокко.
Нагадаємо, що шведський рітейлер H&M має представництва в 49 країнах світу з близько 3 тис. магазинів. Запуск першого офіційного магазину H&M в Україні планується на 2014 р.

 

Відома тема наступної виставки Інституту костюма

Як повідомляє WWD, наступна виставка Інституту костюма в Метрополітен-музеї у Нью-Йорку отримає назву “Charles James: Beyond Fashion” («Чарльз Джеймс: поза модою»), і проходитиме з 8 травня по 10 серпня 2014. На виставці будуть представлені близько 100 робіт американського кутюр’є Чарльза Джеймса, відомого математичним і скульптурним підходом до вечірнього вбрання та крою.

 

Фото: buro247.ru

Fashion’s Night Out у Москві, H&M у ПАР, нова виставка Інституту костюма