MODA314MODA314

мода українською
[title]

Milan Fashion Week: Missoni, Salvatore Ferragamo, Fausto Puglisi

23 вересня 2013

Для бренду Missoni головними є дві складові - колір і матеріал, та, за словами Оттавіо Міссоні, пошук гармонії не в формах, а в тканинах. Анджела Міссоні створила нову колекцію згідно цих канонів, не відмежовуючись від форми – інтерпретувала в силуетах східні сарі, саронги і кафтани. Трикотаж, що є візитною карткою бренду, поєднується з іншими тканинами, різними за структурою та фактурою. У принтах різні типи ліній плавно перетікають з відомого усім міссонівського "зигзагу" у стилізовану морську хвилю та графічні мотиви чайок. Загалом унікальний стиль Missoni, що існує з перших днів створення бренду, робить його легко впізнаваним і популярним.

Массіміліано Джорнетті для колекції Salvatore Ferragamo весна/літо 2014 обрав за основу пастельну лаконічну палітру. Дизайнер демонструє грамотну та чітку гру крою в напівспортивних силуетах, поєднуючи маскулінні елементи, деконструйовані деталі та інтерпретації білизняного стилю.

Основною пристрастю Fausto Puglisi є вишивка. У новому сезоні дизайнер поєднав свою любов до вишивки та декору з простими силуетами та рапортними елементами. Принти створювались на основі стилізації пластичної форми пальмового листка та мармурової підлоги замку Фонтенбло у Франції.

Текст: Ірина Хасишин

Фото:style.com

MissoniMissoniMissoniMissoniMissoni Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo Salvatore FerragamoFausto Puglisi Fausto Puglisi Fausto Puglisi Fausto Puglisi Fausto Puglisi