MODA314MODA314

мода українською
[title]

Paris Fashion Week: день 7

1 жовтня 2013

Collette Dinnigan - дизайнер, що прославилася ніжними і жіночними сукнями, засновниця одноіменного бренду. Колетт вважається найпопулярнішим австралійським модельєром на сьогоднішній день, з лютого 2013 – член паризького Синдикату Високої моди. Нова колекція Дінніган літня, повітряна та романтична. В її сукнях будь-яка жінка стає вразливою, підкорює своєю чуттєвістю. Одяг створений спеціально для тих, хто любить своє тіло і визнає, що «сила жінки, перш за все, в її слабкості».

Stella McCartney створила колекцію для сильних емансипованих жінок, повністю позбавлену будь-якого натяку на дешеву сексуальність. Дизайнер звично для себе використовує спортивні і маскулінні елементи, демонструє власне розуміння мінімалізму; її інтерпретація закритих комбінезонів і строгих класичних фасонів є новою та свіжою.

Основними характеристиками нової лінії Giambattista Valli стали сучасність, мінімалізм і романтика. Дизайнер зацікавлений ефектами текстур і об’ємними деталями, пропонує жінкам одягати короткі шорти, вкорочені топи, стилізовані сукні-футляри та пальто. Колекція об’єднує як мінімалістські, так і романтичні образи - комплекти з легких тканин з квітковим декором.

Fausto Puglisi у новій колекції для бренду Emanuel Ungaro попрацював з кольором, геометрією силуету та його членуваннями. Контрастна палітра пом'якшується за допомогою легких тканин та видовжених силуетів. Дизайнер поєднав активну колористику з архівним візерунком в горошок і смугами, накладними кишенями, декоративними деталями у вигляді чорної рюші – мікс видається симпатичним, проте дещо перенасиченим.

Ліванський кутюр'є Elie Saab вкотре успішно демонструє світу свої дивовижні творіння. Від початку показу підкорює традиційний для дизайнера сексуальний силует, активно використовуються мереживо, стрази, ювелірна кропітка ручна вишивка, що є візитною карткою творінь Сааба. У новому сезоні вона доповнена розкішними квітковими принтами. Колекція, яку дизайнер назвав «мереживний сад», присвячена квітам – вони в кольорах, принтах, вишивці, декорі. Загалом весна/літо 2014 виявилась сучаснішою, ніж це характерно для дизайнера – завдяки більшій різноманітності силуетів і кольорових поєднань.

Бренд Saint Laurent - це справжня революція в світі моди. Колись африканська лінія одягу із запрошенням темношкірих моделей вразила розуми критиків. Російський етнос, базований на селянських образах, розбурхав серця покупців, як і незабутній жіночий брючний костюм та смокінг. З приходом Еді Слімана на місце креативного директора Saint Laurent революційні настрої лише розвивалися – чого варта його попередня пропозиція на осінь/зиму 2013.14 на гранджеву тематику. Нова колекція також витримана в кращих традиціях – основними критеріями є провокативність і подача класичного через призму гламуру та рок-н-ролу.

Текст: Ірина Хасишин

Фото: style.com

Collette DinniganCollette DinniganCollette DinniganCollette DinniganCollette DinniganStella McCartneyStella McCartneyStella McCartneyStella McCartneyStella McCartneyGiambattista ValliGiambattista ValliGiambattista ValliGiambattista ValliGiambattista ValliEmanuel UngaroEmanuel UngaroEmanuel UngaroEmanuel UngaroEmanuel UngaroElie SaabElie SaabElie SaabElie SaabElie SaabSaint LaurentSaint LaurentSaint LaurentSaint LaurentSaint Laurent