MODA314MODA314

мода українською
[title]

4 жовтня у Києві пройде Vogue Fashion's Night Out

3 жовтня 2013

Завтра, 4 жовтня, у Києві вперше пройде Vogue Fashion's Night Out. Модна ніч триватиме з 19.00 до 24.00 і відбуватиметься одночасно в ста магазинах столиці. Бутіки Києва підготували для гостей подарунки, знижки, безкоштовні мейк-ап, манікюр і укладку, запросили діджеїв та ілюстраторів.

Вартими уваги є презентація колекцій українських дизайнерів Mercedes-Benz Kiev Fashion Days - PASKAL, Yasya Minochkina, Ksenia Schnaider, Natasha Zinko, Anton Belinskiy, Anna October, sasha.kanevski x syndicate, Omelya Atelier, Jealousy, RCR Khomenko, It’s me by Dina Lynnyk, Yulia Yefimtchuk+, Anna K. - в «Мандарин Плаза»; оголошення переможців премії DESIGN IT в рамках проекту Fashion Scout Kiev Дарією Шаповаловою і главредом Vogue Україна Машею Цукановою; показ, інсталяції і автограф-сесії українських дизайнерів Ukrainian Fashion Week - Світлани Бевзи, Олени Буреніної, Олени Бурби, Олени Пржонської, Валерії Ковальської, Анни Бублик і Наді Дзяк - в Ocean Plaza.

У програмі ці дві події зазначені як «Зона Mercedes-Benz Kiev Fashion Days» і «Зона Ukrainian Fashion Week», важливо, що на Vogue Fashion's Night Out представлені дві організації.

Детальну програму подій можна знайти на vogue.uaВхід на всі події вільний.

Проект Fashion’s Night Out був започаткований Анною Вінтур під час кризи 2008 р. з метою повернути покупців у магазини, і з того часу традиційно проходить у країнах, де видається Vogue. Нагадаємо, що цього року Нью-Йорк відмовився від проведення «модної ночі».

Фото: vogue.ua
 

4 жовтня у Києві пройде Vogue Fashion's Night Out