MODA314MODA314

мода українською
[title]

Ukrainian Fashion Week день 1

9 жовтня 2013

Сьогодні відбулися презентація art-fashion проекту “SENSORIUM” від Катерини Березницької, інсталяція “IN # OUT” від Федора Возіанова, презентація виставки фотографій на backstage тематику журналіста і фотографа Юлії Вебер "Fashion moments". 

Покази основного розкладу 33-го Ukrainian Fashion Week традиційно стартували колекцією POUSTOVIT. Джерелом натхнення став декадентський стиль життя французьких колоній напередодні Другої світової війни. Силуети інспіровані 30-ми роками. У колекції багато квіткових принтів, що накладаються один на одного, легких суконь з відкритою спиною. Експерименти з принтами, поєднання квітів та строго графічного малюнку створюють ефектну об’ємну картину. Ніяких кардинальних новинок ми не побачили, але Лілі Пустовіт цього й не потрібно - стилістично колекція повністю відповідає ДНК бренду, є вишуканою і прогнозовано комерційно успішною. Прекрасна робота з принтами та кольором.

VICTORIA GRES презентувала колекцію у характерному для себе стилі. Темою показу стало сафарі, хоча загальна картина дещо нав’язувала до образу ретро-робітниці з плакатів 30-х років, чому сприяли хустки і принт в горохи. Жіночні сукні, вільний крій, легкі силуети, дещо занижена лінія талії, трендова і присутня в багатьох весняно-літніх колекціях інтерпретація білої сорочки,  з матеріалів - квітчасте мереживо, шовк та льон. Особлива увага відведена аксесуарам - масивному та контрастному намисту, сумкам і клатчам різних форм, декорованим мотивами екзотичних птахів. 

AVTANDIL. Дизайнер Автанділ Цквітінідзе (Грузія) знову демонструє колекцію на подіумі Ukrainian Fashion Week і йде в ногу з часом, використовуючи арт-принти (роботи грузинського художника). Такий прийом ми бачили у колекціях Prada, Hermes, Andrew Gn весна/літо 2014. Сама колекція жіночна, з простими вільними силуетами, спущеною лінією плеча, використанням легких тканин (шовк, органза), прозорих фактур, принтів та ліпного декору, квіткових мотивів, вишивки. Цікава графічна імітація коштовного каміння і прикрас на тканині. Починаючи з пастелей, Автанділ поступово розвиває колористику, вводячи червоний, білий, чорний і сірий тони. Результат – цілісна і правильно вибудувана колекція. 

Нова колекція Elena Burenina базується на геометрії і графічності. Дизайнер використала всі ті прийоми, що формують код актуальності, і які ми неодноразово спостерігали в колекціях Нью-Йорка, Лондона, Мілана і Парижа: силует багатокутника, графічні контрастні принти, вкорочені топи і вкорочені жакети oversize, асиметричні поєднання, прорізи, плісе, однотонний total look, елементи деконструкції у другій половині показу, також не обійшлося без теми інтерпретації чоловічої сорочки. Колекцію можна охарактеризувати як мікс елементів, що асоціюються з актуальними на даний момент трендами.

Фото: fashionweek.ua

 

POUSTOVITPOUSTOVITPOUSTOVITPOUSTOVITPOUSTOVITVICTORIA GRESVICTORIA GRESVICTORIA GRESVICTORIA GRESVICTORIA GRESAVTANDILAVTANDILAVTANDILAVTANDILAVTANDILElena BureninaElena BureninaElena BureninaElena BureninaElena Burenina