MODA314MODA314

мода українською
[title]

Завтра стартує 12-й Lviv Fashion Week

22 жовтня 2013

Перший день Львівського тижня моди насичений подіями: на Офіційному відкритті на Фабриці повидла (яка раніше використовувалася як територія Тижня актуального мистецтва) відбудуться покази LVIV CYCLE CHIC fashion show, покази авторських прикрас у проектах «Не та ке» (KATERYNA KAROL & IRYNA DZYNDRA) і «Квадрат Е» (EVELINA TRINTCOLIN & ELINA BILOUS), презентація виставки fashion-фотографії ”Ronen Fadida for F'OLITIQUE Magazine”, презентація проекту «No Distance».

LVIV CYCLE CHIC fashion show
Концепція проекту розроблена в популярній культурі: Cycle Chic (Вело Шик) був придуманий в 2007 році Мікаелем Колвіллом-Андерсеном, який розпочав свій блог Cycle Chic в Копенгагені. Молоді львівські дизайнери підготували міні-колекції, присвячені велосипедній моді. Проект має соціально-естетичне спрямування і передбачає пропагування велокультури, мобільності та здорового способу життя. Учасники LVIV CYCLE CHIC fashion show: Оля Стеблак, Ірина Дуч, Ольга Романова, Оксана Фольтович, Надія Юрків, ONE-EYED, Наталя Красневич, Таня Шімон та Надія Смолінська. 

Проект «Не та ке» / KATERYNA KAROL & IRYNA DZYNDRA
Проект «Не та ке» - це колекція прикрас Катерини Кароль та Ірини Дзиндри. Прикраси подаються як арт-проект, в основі якого - синтез прозорості та форми, кольору і фактур, а основною інспірацією є вплив сучасного міста на людину. У колекції прикрас поєднано два матеріали  - скло, як відображення чистоти та вишуканості, і пластик як пошук новітнього матеріалу.

Проект «Квадрат Е» / EVELINA TRINTCOLIN & ELINA BILOUS
Квадрат Е – авторський мистецький проект художниць Евеліни Тринцолин та Еліни Білоус. Евеліна і Еліна у різний час закінчили кафедру художнього скла Львівської національної академії мистецтв. Неодноразові учасниці всеукраїнських виставок, учасниці Міжнародного симпозіуму гутного скла (2010, 2013), Moscow design week. Художниці  працюють зі склом, металом, деревом і текстилем, поєднують різні техніки – гуту і фьюзінг, різні фактури, матеріали, застосовують несподівані композиційні рішення, досягаючи цікавих результатів. На даний момент Квадрат Е – перспективний проект з багатим досвідом та цікавими втіленими ідеями.

23 жовтня Евеліна і Еліна представлять комплект авторських прикрас під назвою «Тиждень», присвячений кожному дню тижня. Ідея - через прикраси надати кожному дню тижня своє значення. Як у календарному тижні існує певна послідовність, система, так і в прикрасах є свій встановлений авторами порядок. Прикраси дещо агресивні за стилістикою: загострені форми, декор відсутній, використання кольору зведене до мінімуму – це колір деревини, золотий, білий і наближений до чорного. Основний акцент та смислове навантаження покладено на форми – прості, лаконічні та самодостатні. Використані екологічно чисті матеріали (скло, дерево). Дерево додає виробам м'якості, затишку та відчуття надійності, а скло в свою чергу додає непевності, авантюризму, бажання експериментувати та змінюватись. 

Презентація виставки fashion-фотографії ”Ronen Fadida for F'OLITIQUE Magazine”
Ronen Fadida – корінний ізраїльтянин, що працює у сфері фотографії 5 років, хоча підготовка і досвід у цій галузі займають більшу частину його життя. Працює з багатьма відомими комерційними клієнтами, зокрема з Renuar, Laisha Magazine, Blazer, Go Magazine, Wrangler Jeans, At Magazine та ін., співпрацює з Vogue Italy і F'OLITIQUE Magazine (London), працює зі знаменитостями, зокрема з відомою супермоделлю Бар Рафаелі.

Презентація виставки відбудеться 23 жовтня на Фабриці повидла, але всі роботи будуть доступні для перегляду на основній локації Lviv Fashion Week у ВЦ Shuvar-Expo 26-27 жовтня. Виставка проходить за підтримки Fashion Politique Ltd. та F'OLITIQUE Magazine London.
 

Завтра стартує 12-й Lviv Fashion Week Завтра стартує 12-й Lviv Fashion Week Завтра стартує 12-й Lviv Fashion Week ”Ronen Fadida for F'OLITIQUE Magazine”