MODA314MODA314

мода українською

Капсульна колекція Ольги Романової у проекті Le Box на Lviv Fashion Week

Відео: 

Дизайнер Ольга Романова представила колекцію авторських вечірних суконь у проекті Le Box у рамках Lviv Fashion Week. Презентація капсульної колекції відбулася 9 травня у готелі Асторія.

Формат дійства передбачав невимушену атмосферу. Одна за одною моделі демонстрували сукні романтичних силуетів: спочатку проходили подіумом, згодом займали статичні позиції на кубах, що були розташовані по периметру холу, вздовж великих вікон-вітрин.

Таким чином всі бажаючі мали можливість в деталях розглянути та оцінити кожну сукню. Легкий однотонний шовк поєднувався з мереживними деталями і ручною вишивкою. Приталені силуети доповнювались геометричними вирізами на спині та активними рослинними принтами.

 

Ольга Романова є активним учасником Львівського тижня моди. Глядачі вже мали змогу оцінити дві попередні колекції дизайнера, одна з яких була стилізована під епоху 20-х років, а темою для іншої стала колода гральних карт - дизайнер активно експериментувала з принтами та аксесуарами.

Текст: Ірина Хасишин

Фото: прес-служба Lviv Fashion Week
Відео: Володимир Рошковський

Капсульна колекція Ольги Романової у проекті Le Box на Lviv Fashion WeekКапсульна колекція Ольги Романової у проекті Le Box на Lviv Fashion WeekКапсульна колекція Ольги Романової у проекті Le Box на Lviv Fashion WeekКапсульна колекція Ольги Романової у проекті Le Box на Lviv Fashion WeekКапсульна колекція Ольги Романової у проекті Le Box на Lviv Fashion WeekКапсульна колекція Ольги Романової у проекті Le Box на Lviv Fashion WeekКапсульна колекція Ольги Романової у проекті Le Box на Lviv Fashion Week