MODA314MODA314

мода українською
Малефісента

"Малефісента" як новий тренд: образ Чаклунки інспірує дизайнерів

Цього тижня відбулася прем’єра довгоочікуваного фільму "Малефісента" з Анджеліною Джолі у головній ролі. Компанія  Disney зробила величезну ставку на акторку і не програла, адже своїм талантом та зовнішністю Джолі спонукає до перегляду фільму у перший день прокату, а сама стрічка - неодноразово прийти на сеанс. Образ Малефісенти виявився надзвичайно яскравим і виразним завдяки неперевершеній грі Анджеліни та вдалій роботі художника по костюмам, що безсумнівно стане джерелом інспірацій для дизайнерів.

"Це велике щастя - працювати з компанією Disney над такою казкою. Я намагалася максимально  зберегти образи, які всі ми могли споглядати у мультику" - говорить Анна Шепард, художник по костюмах. Анна Шепард - лондонський дизайнер, яка вже неодноразово працювала над фільмами, що зайняли гідний щабель у кінопросторі. В її активі - премія BAFTA за костюми для фільму "Список Шиндлера".

Робота над фільмом зайняла більше ніж два роки. Для стрічки про чаклунку Малефісенту за півтора року було створено приблизно дві тисячі костюмів для різнопланових героїв, проте найбільша увага була прикута до образів Джолі. Головні убори для героїні Анджеліни розробила Сара Бертон, креативний директор Alexander McQueen: для їх створення використовувалися різні види шкіри найвищого ґатунку і напівкоштовне каміння.

"Малефісента" надихнула багатьох дизайнерів до створення ювелірних прикрас та головних уборів, взуття і косметики. Ювелірний бренд Crow's Nest розробили лімітовану серію прикрас, основними мотивами яких стали роги, дракони, вогонь та пір’я. Аксесуари виконані з білого золота та інкрустовані чорними діамантами різної каратності. Ціна на один виріб починається  від 2500 фунтів стерлінгів.

Christian Louboutin створив спеціально для прем’єри кінострічки дві пари взуття - чорну та білу - форма та каблук якого нагадують роги.

Відома косметична компанія M.A.C. на честь виходу фільму розробила 11 засобів в стилі Малефісенти: накладні вії, квартет тіней, три відтінки лаку для нігтів, блиск, олівець для губ, пудру та чорну підводку.

В майбутньому можемо очікувати ще чимало капсульних колекцій у стилі Чаклунки та речей, які будуть нагадувати про стрічку. Гарного перегляду)

Текст: Олена Жукова

МалефісентаМалефісента"Малефісента" як новий тренд: образ Чаклунки інспірує дизайнерів"Малефісента" як новий тренд: образ Чаклунки інспірує дизайнерів"Малефісента" як новий тренд: образ Чаклунки інспірує дизайнерів"Малефісента" як новий тренд: образ Чаклунки інспірує дизайнерів"Малефісента" як новий тренд: образ Чаклунки інспірує дизайнерів"Малефісента" як новий тренд: образ Чаклунки інспірує дизайнерів