MODA314MODA314

мода українською

VІII Odessa Holiday Fashion Week відбудеться 27-29 червня в Одесі

Наприкінці червня вже увосьме в Одесі відбудеться Odessa Holiday Fashion WeekЗ 27 по 29 червня на гостей HFW чекатимуть покази провідних українських дизайнерів, яскраві fashion-вечірки, тематичні виставки та fashion show на спеціальних локаціях.

Odessa Holiday Fashion Week, заснований у 2007 р., став не лише традиційною, а й очікуваною для фахівців у галузі моди, медіа та модної спільноти подією. Фанати курортного дрес-коду вкотре проведуть 3 незабутні дні в Одесі, насолоджуючись самобутніми колекціями, притаманною HFW атмосферою, відомими гостями, а також лагідним морем, золотавими пляжами, гучними вечірками у найпопулярніших клубах.

До Одеси на майданчик Holiday Fashion Week приїде спеціальна інсталяція "Ukraine inspired by Odessa", де українські дизайнери представлять моделі, на створення яких авторів надихнуло одне з найколоритніших міст України – Одеса.

Ще одним патріотичним проектом від учасників Holiday Fashion Week буде фотопрезентація Лариси Лобанової “Єдина Україна”.

28 червня, другий день HFW, розпочнеться фіналом XV Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу "Погляд у майбутнє" – загальнонаціонального проекту, що був заснований у 2000 р. Одеситка Маша Рева, а також Наталя Каменська, Олеся Кононова, Олена Буреніна, Андре Тан, Олександр Каневський, Артем Климчук, Ксенія Марченко, Діна Линник, Яся Хоменко та багато українських дизайнерів починали з Конкурсу "Погляд у майбутнє". Голова журі Конкурсу – Лілія Пустовіт.

Holiday Fashion Week виступить партнером і наймасштабнішого мистецького проекту, що відбувається в Одесі. Спеціально до відкриття Одеського Міжнародного Кінофестивалю оргкомітет запросив кількох дизайнерів об’єднатися у спільному показі і презентувати новий dress-code червоної доріжки ОМКФ.

Під час Holiday Fashion Week відбудеться Vogue Ukraine Summer Party.

9 червня 2014

VІII Odessa Holiday Fashion Week відбудеться 27-29 червня в Одесі