MODA314MODA314

мода українською

Через події в Україні Lviv Fashion Week SS 2015 пройшов у зміненому форматі

3-5 жовтня у Львові пройшов ХІV-й Lviv Fashion Week. Події в Україні вплинули на формат проведення Тижня моди - дизайнери предсталяли колекції весна/літо 2015 у "робочій" атмосфері, було досить багато презентацій одягу та аксесуарів, проте менше показів, загальна тривалість заходу скоротилася до трьох днів.

Досить оригінальним рішенням стала відмова від центральної локації і проведення показів та презентацій на різних майданчиках у центрі Львова, серед яких історичні будівлі на зразок готелів "Жорж" та "Асторія", або креативні локації, такі як внутрішній дворик "Львівської копальні кави".

З найцікавішого серед представленого дизайнерами - покази білоруських дизайнерів у проекті OFF SCHEDULE (Юлії Голях, Марії Куцко, Анастасії Розової, Татьяни Сіплівої, Галини Санько), інспіровані трагічними подіями в Україні колекції TATA KALITA і Kostel’ni, насичена аксесуарами колекція Kateryna Karol, яка демонструє стрімкий розвиток Каті як дизайнера, хоча це всього лише другий її показ.

Фото: Ігор Федорів

 

Юлія Голях (Білорусь)Юлія Голях (Білорусь)Марія Куцко (Білорусь)Марія Куцко (Білорусь)Анастасія Розова (Білорусь)Анастасія Розова (Білорусь)Татьяна Сіпліва (Білорусь)Татьяна Сіпліва (Білорусь)Галина Санько (Білорусь)Галина Санько (Білорусь)TATA KALITATATA KALITATATA KALITATATA KALITAKostel’niKostel’niKostel’niKostel’niKostel’niKateryna KarolKateryna KarolKateryna KarolKateryna KarolKateryna Karol