MODA314MODA314

мода українською

Haig Club - авторське віскі від Девіда Бекхема

Відео: 

Гай Річі зняв рекламний ролик для Haig Club - авторського віскі Девіда Бекхема. Навесні цього року Девід Бекхем підписав контракт з компанією House of Haig на створення фірмового односолодового віскі, яке буде позиціонуватися як ексклюзивний авторський алкогольний напій. Партнером і гарантом угоди виступив торговий дім Diageo, один із найбільших гравців світового алкогольного ринку, що має штаб-квартиру в Лондоні.

Haig Club - не найдорожча позиція в асортиментному ряду торгового дому, однак його представлення в якості власного віскі Девіда Бекхем надає напою індивідуальність і додаткову цінність в очах споживача. Сам Девід і його дружина Вікторія Бекхем зарекомендували себе як беззаперечні авторитети та ікони стилю, а презентація торгової марки Haig Club з нагоди випуску першої партії авторського віскі, що відбулася у першу суботу жовтня, стала однією з найпопулярніших і найбільш престижних світських вечірок року.

Режисер Гай Річі на правах давнього друга Бекхема зняв рекламний ролик для віскі Haig Club, в якому розкривається скромна чарівність аристократів духу - молодих, красивих і успішних людей, які можуть собі дозволити подорожі по світу на власному літаку або яхті, але завжди знаходять час для зустрічі з друзями в самих екзотичних куточках планети. Зйомки велися в Шотландії, в одному з історичних маєтків в долині річки Аффрик. В якості музичної підкладки використаний трек Left Hand Free групи Alt-J, що стала лауреатом премії Mercury Music Prize.

Haig Club - авторське віскі від Девіда БекхемаHaig Club - авторське віскі від Девіда Бекхема