MODA314MODA314

мода українською

Новорічний ролик "From London With Love" від Burberry

Відео: 

Ромео став першою дитиною з сім'ї Бекхем, який почав модельну кар'єру ще 10-річним хлопчиком, з'явившись в рекламній кампанії Burberry. Через два роки Ромео повернувся в команду британського модного дому.

Це вже другий за рахунком досвід його роботи з брендом. Тоді Ромео Бекхем з'явився у зйомках рекламної кампанії весна/літо 2013. Але з упевненістю можна сказати, що він справлявся нітрохи не гірше, ніж зірки модної індустрії - британська топ-модель Кара Делевінь та її близька подруга Едді Кемпбелл. За словами креативного директора марки «висхідна зірка» вже тоді «затьмарила всіх інших». У різдвяній зйомці Burberry Festive Ромео дісталася головна роль. Новий ролик з назвою «From London With Love» в черговий раз нагадує нам про наближення Різдва і новорічних чудес.

Новорічний ролик "From London With Love" від BurberryНоворічний ролик "From London With Love" від BurberryНоворічний ролик "From London With Love" від BurberryНоворічний ролик "From London With Love" від BurberryНоворічний ролик "From London With Love" від Burberry