MODA314MODA314

мода українською

В український прокат виходить документальний фільм "Діор і я"

30 квітня в український прокат виходить документальний фільм «Діор і я». Стрічка Фредеріка Ченга розповість про створення першої кутюрної колекції Рафа Сімонса для легендарного дому Dior.

Після скандального звільнення Джона Гальяно з посади креативного директора Dior його місце займає мінімаліст Раф Сімонс. У бельгійця є всього 8 тижнів на підготовку жіночої колекції – замість належних 6 місяців. Документальний фільм відкриє перед глядачем двері у "святиню" – ательє Dior. За відгуками преси, це один з найбільш реалістичних фільмів про модну індустрію з часів "Вересневого номера".

Спершу Раф Сімонс – відомий скромністю і ревним ставленням до свого особистого простору – скептично поставився до ідеї зйомок. Він зізнався, що почувався незатишно перед камерою. Але після перегляду завершеного фільму висловив режисерові Фредеріку Ченгу подяку: той абсолютно правильно вловив і передав усі тодішні емоції. Крім Рафа Сімонса, в картині з'являються Маріон Котійяр, Анна Вінтур, Сідні Толедано, Пітер Мальє, Дженніфер Лоуренс і Шерон Стоун.

Попередня режисерська робота Ченга – документальний фільм про редактора Harper's Bazaar Діану Вріланд. Раніше він працював над стрічкою "Валентино: Останній імператор" про Валентино Гаравані, яка була номінована на премію "Оскар". Окрім повнометражного кіно, Ченг знімає рекламне відео для провідних fashion-брендів.

Фільм "Діор і я" виходить у прокат 30 квітня і буде демонструватися мовою оригіналу (англійська та французька) з українськими субтитрами.

В український прокат виходить документальний фільм "Діор і я"В український прокат виходить документальний фільм "Діор і я"В український прокат виходить документальний фільм "Діор і я"