MODA314MODA314

мода українською

Фінал XVI Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу "Погляд у майбутнє" пройшов в Одесі

Фінал XVI Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу "Погляд у майбутнє" відбувся 28 червня в Одесі в рамках Holiday Fashion Week. 

Конкурс було започатковано у 2000 р. з метою розвитку молодих талантів у сфері моди, він проходить під егідою Ukrainian Fashion Council. "Погляд у майбутнє" став стартовим майданчиком для вже відомих українських дизайнерів, серед яких Наталя Каменська, Олеся Кононова, Андре Тан, Ксенія Шнайдер, Олександр Каневський, Маша Рева, Володимир Подолян.

Всього до участі в Конкурсі 2015 було надіслано понад 100 ескізів колекцій з 29 міст України. У фіналі було продемонстровано 22 кращих колекції. Фіналістів оцінювало компетентне журі, до складі якого входили Лілія Пустовіт, Віктор Анісімов, Олена Ворожбит, Олексій Залевський, Тетяна Земскова, Артем Климчук, Маша Рева. 

Гран-прі - грант для створення наступної колекції та гарантія участі у проекті "Нові імена" на Ukrainian Fashion Week - отримала Ядвіга Нетикша (Київ). Друга офіційна премія - двотижневий поглиблений курс Fashion Production у Мілані від Istituto Marangoni та міжнародної освітньої агенції DEC education - була присуджена Кирилу Харитонцеву (Київ). Корешкова Марина (Київ) виборола третю офіційну премію - участь в Міжнародному конкурсі дизайнерів BENEXT fashion Design Contest, що забезпечується оргкомітетом Ukrainian Fashion Week. Спеціальний приз від Одеської ОДА отримав Жан Росковинський (Київ).

Варто зазначити, що більшість представлених на Конкурсі колекцій відображають вибуховий креатив авторів і не можуть свідчити про здатність молодих дизайнерів створювати якісний одяг ready-to-wear.

Джерело: fashionweek.ua

Переможець конкурсу "Погляд у майбутнє" Ядвіга НетикшаГран-прі - Ядвіга Нетикша (Київ)Друга премія - Кирило Харитонцев (Київ)Третя премія - Корешкова Марина (Київ)Жан Росковинський (Київ)Старушко Анна (Київ)Ткач Ганна (Шепетівка Хмельницької області)Усенко Вікторія (Київ)Радь Надія (м. Хмельницький)Гринюк Ольга (м. Львів)Абраамян Анжела (Київ)Кобилинська Марія (Київ)Кравчук Катерина (Хмельницький)Демідова Анна (Костянтинівка Донецької області)Гнатюк Ольга (Львів)Самарікова Анна (Київ)Сіндарова Людмила (с.Лісне Київської області)Жезло Ірина (Луцьк)Піскова Ірина (с.Михайлівка-Рубежівка Київської області)Волосовська Ліза (Київ)Чоні Поліна (Київ)Прокопів Христина (Івано-Франківськ)