MODA314MODA314

мода українською

Колекція Kendall & Kylie для Topshop

Кендалл та Кайлі Дженнер представили свою нову святкову колекцію для бренду Topshop.

Одяг не є традиційно святковим, швидше стильним і вишуканим. Чорні сукні, блискуча шкіряна міні та кремова максі спідниці, яскраві жилетки з штучного хутра, топи та боді.

"Нам хотілося відобразити свій особистий стиль, проте зі святковими акцентами. Сезон свят дуже насичений та веселий і ви повинні мати одяг на будь-який випадок. Ми намагалися створити елегантний і водночас зухвалий образ. В результаті отримали одяг, що ідеальний не лише для вечірок, а буквально на кожний сезон".

Це вже друга сумісна колекція сестер Дженнер для Topshop, вони дебютували влітку цього року і їх вбрання мало шалений успіх у покупців.

Одяг можна буде купити онлайн з 20 листопада і з 4-го грудня в магазинах Topshop.

Текст: Марія Гравченко

Колекція Kendall & Kylie для TopshopКолекція Kendall & Kylie для TopshopКолекція Kendall & Kylie для TopshopКолекція Kendall & Kylie для TopshopКолекція Kendall & Kylie для TopshopКолекція Kendall & Kylie для TopshopКолекція Kendall & Kylie для TopshopКолекція Kendall & Kylie для TopshopКолекція Kendall & Kylie для TopshopКолекція Kendall & Kylie для TopshopКолекція Kendall & Kylie для TopshopКолекція Kendall & Kylie для TopshopКолекція Kendall & Kylie для TopshopКолекція Kendall & Kylie для Topshop