MODA314MODA314

мода українською

Відкриття нового магазину Michael Kors в Токіо

В п’ятницю Дакота Джонсон, Поппі Делевінь та Харлі Вера-Ньютон відвідали відкриття магазину Michael Kors в торговому кварталі Гінза у Токіо.

3-поверховий магазин площею в 7,800 метрів квадратних містить в собі колекцію одягу ready-to-wear, аксесуари та взуття. Новий бутік відрізняється широким вибором продукції бренду, а також першим в Азії представляє чоловічу лінію Michael Kors.

"На мою думку, японські чоловіки мають унікальний стиль. Вони люблять носити речі, що вже є знайомими, але в той же час виглядають незвичайно" - прокоментував Майкл Корс.

Дизайнер не бачить потреби створювати спеціальні лінії одягу для кожної країни. Сучасна реальність стирає такі поняття, як географія, кордони, сезонність та погодні обставини.

"Ми продаємо сандалі в Москві і чоботи в Маямі. Якщо сумка стала хітом в Нью-Йорку, то вона матиме успіх і в Дубаї. Зараз ми не бачимо жодної різниці, це стосується навіть погоди. Всі ми подорожуємо, а в країнах з екстремальними погодними умовами люди роблять все можливе, щоб не виходити на вулицю. Наприклад в Торонто дуже холодно, але реальність така, що люди проводять основну кількість часу в опалюваному приміщенні, саме тому всі ходять в літніх сукнях. Або в Сингапурі завжди жарко, але всередині постійно працюють кондиціонери і там немов тундра, саме тому кожна жінка носить кардиган, що знімається при виході на вулицю", - розповів Майкл Корс.

За словами дизайнера, Токіо був ідеальним місцем, щоб представити повну колекцію бренду, адже покупці там вибагливі і дуже люблять міксувати різні стилі. Саме тому найкращим рішенням було представити всю продукцію під одним дахом, таким чином людина матиме широкий вибір і простір для творчості.

Текст: Марія Гравченко

Відкриття нового магазину Michael Kors в ТокіоВідкриття нового магазину Michael Kors в ТокіоВідкриття нового магазину Michael Kors в ТокіоВідкриття нового магазину Michael Kors в ТокіоВідкриття нового магазину Michael Kors в ТокіоВідкриття нового магазину Michael Kors в ТокіоВідкриття нового магазину Michael Kors в Токіо