MODA314MODA314

мода українською

Вікторія Бекхем випустить іменну серію косметики

Підкоривши світ моди, Вікторія Бекхем вирішила спробувати свої сили у випуску іменної лінії косметики. Наслідуючи приклад таких легендарних модних брендів, як Christian Dior, Chanel і Dolce & Gabbana, бренд Victoria Beckham, можливо, незабаром займеться створенням власних б'юті-продуктів.

Близькі до зірки джерела повідомляють, що крім роботи над трьома лініями одягу – основною Victoria Beckham, молодіжною Victoria by Victoria Beckham та Victoria Beckham Denim – Вікторія вже внесла створення дебютної колекції макіяжу в свій to-do list на 2016 рік.

У дружини Девіда Бекхема вже є аналогічний досвід роботи: спільно з брендом Nails Inc. Вікторія випустила колекцію лаків, переважно червоних і темних відтінків, які вона найчастіше вибирає для власного манікюру. На даний момент невідомо, які саме продукти будуть представлені в дебютній колекції, однак можна припустити, що в ній неодмінно будуть заявлені улюблені б'юті-засоби самої Вікторії: бронзатори, помади тілесних холодних відтінків і компактні палетки для створення димчастих смокі.

Текст: Ірина Хасишин

 

Вікторія Бекхем випустить іменну серію косметики