MODA314MODA314

мода українською

Victoria Gres залишає Ukrainian Fashion Week і представить нову колекцію на Mercedes-Benz Kiev Fashion Days

Нова колекція Victoria Gres буде представлена на початку лютого в рамках Mercedes-Benz Kiev Fashion Days AW 2016. Раніше бренд, якому вже виповнилось 22 роки, презентував колекції в рамках Ukrainian Fashion Week.

За словами Вікторії Гресь, зміни пов'язані з появою закордонного інвестора і прагненням перейти до європейських стандартів та графіків. Бренд переніс строки підготовки колекції на більш ранні і вирішив змінити UFW на MBFDK через брак байерів, редакторів, блогерів. В інтерв'ю порталу fw-daily.com Вікторія Гресь доволі критично як для постійного учасника Українського тижня моди прокоментувала ситуацію: "Як каже мій директор - "Ми маємо чималі витрати на виробництво колекції, моделей, стилістів, візажистів, перукарів, а в підсумку виходить красива картинка для сайту локального тижня моди. Для нас ніякої бізнес-складової у цьому заході немає взагалі." Ми ж і з колегами спілкуємося: Возіановим, Анісімовим, Залевським. Ніяких байерів від тижня моди ніколи не було. Тому ми і хочемо розвиватися за підтримки міжнародного бренду MBKFD. ...Це не означає, що дизайнери, які беруть участь в UFW погані, це говорить про недоробки команди."

Джерело: fw-daily.com

Victoria Gres залишає Ukrainian Fashion Week і представить нову колекцію на Mercedes-Benz Kiev Fashion DaysVictoria Gres залишає Ukrainian Fashion Week і представить нову колекцію на Mercedes-Benz Kiev Fashion Days