MODA314MODA314

мода українською

Український дизайнер Anna K представила колекцію в основній програмі New York Fashion Week

20-річна Anna K представила нову колекцію осінь/зима 2016 в Milk Studios в рамках основної програми New York Fashion Week. На показі були присутні представники топових міжнародних видань Vogue.com, NY Times, T Magazine, W Magazine, L’Officiel Italia, Elle Italia,Grazia.it, Marie ClaireКолекція вже була продемонстрована в Києві в форматі презентації в рамках Mercedes-Benz Kiev Fashion DaysСаундтрек до показу розпочинався композицією Dakh Daughters “Ганнуся”. 

"Мода сьогодні змінюється стрімко, і її головний тренд - юність. Модні доми запрошують молодих дизайнерів, стрітстайл-зірки і знаменитості хочуть виглядати молодими. Я це прекрасно бачу по відвідувачах мого сайту annak.fashion і за своїм інстаграмом annakfashion. Я не випадково обрала Нью-Йорк для переходу до вищої ліги світу моди: мій бренд і його історія точно відповідають ідеї американської мрії - плюс саме звідси починається модний марафон, що є величезною перевагою для моїх байерів і мого шоурума Tomorrow" - прокоментувала Anna K.

Джерело: fw-daily.com

 

Український дизайнер Anna K представила колекцію в основній програмі New York Fashion WeekУкраїнський дизайнер Anna K представила колекцію в основній програмі New York Fashion WeekУкраїнський дизайнер Anna K представила колекцію в основній програмі New York Fashion WeekУкраїнський дизайнер Anna K представила колекцію в основній програмі New York Fashion WeekУкраїнський дизайнер Anna K представила колекцію в основній програмі New York Fashion WeekУкраїнський дизайнер Anna K представила колекцію в основній програмі New York Fashion WeekУкраїнський дизайнер Anna K представила колекцію в основній програмі New York Fashion WeekУкраїнський дизайнер Anna K представила колекцію в основній програмі New York Fashion WeekУкраїнський дизайнер Anna K представила колекцію в основній програмі New York Fashion WeekУкраїнський дизайнер Anna K представила колекцію в основній програмі New York Fashion WeekУкраїнський дизайнер Anna K представила колекцію в основній програмі New York Fashion Week