MODA314MODA314

мода українською

У Vogue UA - новий головний редактор

Сьогодні доволі неочікувано головним редактором українського Vogue офіційно стала Ольга Сушко, замінивши на цій посаді Машу Цуканову. Ольга Сушко з 2014 р. працювала редактором відділу lifestyle Vogue Україна, а перед тим - на посаді головного редактора "Коммерсант-Weekend" у Видавничому домі "Комерсант-Україна".

"Для мене велика радість - стати головним редактором проекту Vogue UA. Багато років я є частиною нашої креативної команди і впевнена, що зможу привнести нові ідеї в подальший розвиток бренду Vogue в Україні. Розуміючи важливість нових технологій на сучасному медіаринку, я також докладу максимум зусиль, щоб зміцнити діджитал-позиції бренду", - говорить Ольга Сушко.

Маша Цуканова прокоментувала нове призначення так: "Це були дуже цікаві чотири роки. Я довела, в першу чергу собі, що неможливе можливо. Я і наша команда зробили журнал такої якості, якої до нас в Україні просто не існувало. З самого початку і до цього дня ми не запозичили жодної обкладинки - все зняли самі (і взагалі на 90% український Vogue складався з власного контенту), ми відзняли найзнаменитіших моделей світу, працювали з фотографами першого ешелону, ми ввели журналістику від першої особи і досліджували найскладніші теми, яких до нас український глянець побоювався. Сподіваюся, що в своїх майбутніх проектах я зможу утримати ту високу планку, яку взяла тут, у Vogue UA".

У Vogue UA - новий головний редактор