MODA314MODA314

мода українською

Нова колекція прикрас "In.On.Near" у відеоролику Zhukova jewelry

Відео: 

Український ювелірний бренд Zhukova jewelry представив колекцію прикрас під назвою "In.On.Near", до якої увійшли шість пар срібних геометричних сережок та два персні. Сережки створенні без паяння, надлегкі, вага однієї пари не переважає 1 грам. 

Лінія "In.On.Near" від Zhukova jewelry - це простота у всьому: поєднання з собою, з коханою людиною, природою та світом. Бренд представив також проморолик нової колекції, в якому був використаний одяг з колаборації брендів Chereshnivska & N. Rozova під назвою "Inspiration".

“Для зйомок Zhukova jewelry я обрав нову колаборацію Chereshnivska & N. Rozova "Inspiration", яка, на мою думку, прекрасно поєдналася з прикрасами та додала відео певного шарму" - розповідає режисер Славік Корицький. - "Моделей для відео я зустрів випадково за день до зйомок, це журналіст з Норвегії Бернард та його дівчина з Польщі Евеліна - дуже гармонійна пара. Зйомки пройшли легко, незважаючи на те, що працювали у кадрі непрофесійні моделі, ми гарно провели час і задоволені результатом. Відео вийшло у стилі поп нуар, а молода любов Бернарда та Евеліни додала сексуальності.

Я люблю знімати бекстейдж різних проектів, у яких беру участь як модель або стиліст. Ідея для відео приходить безпосередньо вже під час зйомок, я просто знімаю кадри, а потім монтую, намагаюся гармонійно поєднати та зробити відео цікавим. Знімаю на свій IPhone і монтую також на ньому, але в майбутньому планую знімати на камеру 8mm або на щось схоже, тому що я закоханий у 70-і роки".

Нова колекція прикрас "In.On.Near" у відеоролику Zhukova jewelry Нова колекція прикрас "In.On.Near" у відеоролику Zhukova jewelry Нова колекція прикрас "In.On.Near" у відеоролику Zhukova jewelry