MODA314MODA314

мода українською

У Львові відбувся Ethno Fashion Day

15 квітня на площі біля Оперного театру у Львові пройшли покази Ethno Fashion Day - нового проекту, спрямованого на популяризацію етнічного одягу. Дизайнери і торгові марки демонстрували колекції з етнічними мотивами, була показана колекція автентичного українського вбрання з фондів Музею народної архітектури та побуту у Львові ім. Климентія Шептицького, також приватну колекцію зі збірки Гунди - Гринів представив Ігор Степаник.

"Багато шуму і дискусій викликав показ. Це не може не тішити, так як цілі досягнуто. Великі поціновувачі і знавці етноодягу критикують, що не зовсім правильно регіонально вкомплектовані костюми, інших турбують чорні обличчя. Так ось: метою показу було подати автентичний одяг стильно, модно, звернути увагу і прокричати на всю країну, що етно може бути на професійному подіумі. Були комплекти, які підбиралися не з точки зору регіональності, а з точки зору колористичої та естетичної подачі. Досвід з колекцією просто неймовірний, і я дуже задоволений результатом" - коментує Ігор Степаник. 

Дизайнер Kateryna Karol представила нову колекцію, створену на основі синтезу футуристичних урбанізованих форм та етно мотивів, основним акцентом в якій стали аксесуари - коралі, сережки, хустки ручного розпису.

Фото: Олександр Шамов

з приватної колекції з приватної колекціїз приватної колекції з приватної колекціїз приватної колекції з приватної колекції з приватної колекції з приватної колекції з приватної колекції з приватної колекції з приватної колекції з приватної колекції з приватної колекції з приватної колекції У Львові відбувся Ethno Fashion DayУ Львові відбувся Ethno Fashion DayETHNO by Kateryna KarolETHNO by Kateryna KarolETHNO by Kateryna KarolETHNO by Kateryna KarolETHNO by Kateryna KarolETHNO by Kateryna KarolETHNO by Kateryna KarolETHNO by Kateryna Karol