MODA314MODA314

мода українською

5 питань до українських дизайнерів: Ivanna Yukhymchuk

Розпочинаємо нову серію матеріалів від MODA3.14 – "5 питань до українських дизайнерів", які відкривають завісу секретності над особистістю дизайнера як такого. Першою, з ким ми поговорили, стала дизайнер з Луцька – Іванна Юхимчук (бренд Ivanna Yukhymchuk).

MODA3.14: Іванна, привіт! Говоримо з вами вперше, але вже давно стежимо за брендом Ivanna Yukhymchuk на Lviv Fashion Week. Розкажіть, скільки часу потрібно на створення колекції? Етап ескізів, розкрою і відшиву?

Ivanna Yukhymchuk: Привіт, MODA3.14! Типового прийнятого еквіваленту в часі для створення колекції у нас не існує. Кожного сезону я переживаю різні емоції, мене надихають події та особистості, відповідно до цього настрій колекції щоразу інший. Мене часто звинувачують у недотриманні конкретного стилю, проте, на мою думку, з нашою мінливою реальністю складно бути таким, яким ти був вчора. Пристосовуватися і радіти змінам - наша філософія.

Ідеї ловлять мене усюди: парк, робота, зустрічі, тому завжди поряд скетч для ескізів. Етап лекал та пошиття для мене є більш технічним моментом. Багато залежить від завантаженості виробництва. Проте ми дотримуємося дедлайнів fashion week.

MODA3.14: Чим ви керуєтеся при виборі тих чи інших моделей? Колекції створюються одразу під конкретного клієнта чи вони знаходяться потім?

Іvanna Yukhymchuk: Мої колекції перш за все – це мої емоції і погляд на світ у той чи інший момент. Звісно, ми працюємо для наших клієнтів і найбільшою цінністю у моїй роботі є доповнення одягом емоційно сильної особистості. Тому виходить замкнуте коло, всі всіх надихають.

MODA3.14: Багато дизайнерів сьогодні, окрім сезонних колекцій, створюють випускні костюми та корпоративну форму. Чи працюєте ви таким чином з замовниками і чи можливо до вас звертатися з такими пропозиціями?

Іvanna Yukhymchuk: У мене доволі чітка позиція: жінки мають бути одягнені якісно, стильно та зручно не максимум три рази за життя. Хоча були певні виключення і ми виконували випускні та весільні сукні. Щодо корпоративного одягу - відповідь так. Ми практикуємо виготовлення одягу для компаній - з якісних матеріалів.

MODA3.14: Так трапилося, що дизайнери, з якими ми спілкувалися для серії матеріалів «5 питань до українських дизайнерів», є представниками різних міст України. Отже, на вашу думку, 3 речі, які обов'язково потрібно зробити у Луцьку?

Іvanna Yukhymchuk: Луцьк ідеальний для мене через трафік руху та мобільність. Я звикла до щільного та насиченого графіку і щаслива, що в нас немає корків як таких. Насправді, Луцьк дуже ретро... погано це чи добре. Рекомендую відвідати: 1) замок Любарта, але ви вже про нього чули; 2) підземелля від костелом Петра і Павла; 3) шоурум Ivanna Yukhymchuk.

MODA3.14: 5 книг для літа 2018

Іvanna Yukhymchuk: • Марк Менсон "Витончене мистецтво забивати на все"
• Деніел Гоулман "Емоційний інтелект"
• Насім Талеб "Антикрихкість"
• Льюїс Керрол "Аліса в Країні Чудес"
• перечитати улюблену книгу дитинства

 

Текст: Олена Жукова

5 питань до українських дизайнерів: Ivanna YukhymchukIvanna Yukhymchuk SS 2018Ivanna Yukhymchuk SS 2018Ivanna Yukhymchuk AW 2018Ivanna Yukhymchuk AW 2018