MODA314MODA314

мода українською

Катерина Гейда - переможець конкурсу молодих дизайнерів "Погляд у майбутнє"

8 липня в Одесі в рамках Odessa Holiday Fashion Week відбувся фінал XIX Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу "Погляд у майбутнє". Свої колекції представили 18 конкурсантів, що були обрані з понад сотні претендентів. Журі обрало трьох переможців. Гран-прі виборола Катерина Гейда (Тенопільська обл.). Вона буде представляти Україну на першому International Young Designers Contest, що відбудеться 15 липня на Хрещатику в місті Києві. Також гран-прі включає можливість участі у New Generation Day в рамках Ukrainian Fashion Week.

Друга премія - фінансування для створення капсульної колекції з використанням сучасних інноваційних підходів sustainable fashion від Партнера конкурсу компанії DHL - була присуджена Юлії Кацалап (Київ), третя премія (можливість участі у New Generation Day в рамках Ukrainian Fashion Week) - Ганні Ситніковій (Київ).

Джерело: fashionweek.ua

 

 

Катерина ГейдаКатерина ГейдаКатерина ГейдаКатерина ГейдаКатерина ГейдаКатерина Гейда (Тернопіль)"Oasis of the seas" Юлії Кацалап"Oasis of the seas" Юлії Кацалап