MODA314MODA314

мода українською

Лукбук Victoria Gres AW 2018

Victoria Gres представили лукбук колекції осінь/зима 2018/19. Стилістом фотозйомки стала Надя Шаповал, яка раніше вже співпрацювала з брендом. Героїнею зйомки стала українська топ-модель Олена Османова, саме вона уособлює розумну, елегантну, сучасну дівчину, з тонким смаком і стриманими манерами. Знімав колекцію Стефан Лісовський - fashion фотограф, який вже встиг попрацювати з безліччю відомих українських і світових брендів.

"Вікторія Гресь не зраджує свої традиціям. Вона створює колекції з якісних матеріалів, з пишним декором і дорогим оздобленням. Під час зйомки ми намагалися відійти від акценту на розкоші, і відзняли колекцію в мінімалістичному настрої. Не оминули увагою ми і декораторське ательє Вікторії - Gres Decor - поєднавши моду і декор, як найважливіші витки сучасності. Я дуже задоволена результатом зйомки, нам дуже допомогла модель Олена Османова - її зовнішність і стиль сьогодні є синонімами філософії бренду Victoria Gres"- вважає стиліст Надя Шаповал.

Колекція складається з вовняних і шовкових суконь, виконаних в характерних для бренду техніках - тамбурної вишивки, аплікації, печворку, ручного в'язання і гофре. Відлуння sport chic можна побачити в поєднанні мережива, візерунків, шевронів, фактурних брошок зі світшотами та бомберами вільного крою.

Класичні твідові фактури використані в спідницях-компаньйонах, які Вікторія Гресь пропонує носити поверх сукні. Вони можуть служити окремою частиною гардеробу в поєднанні з блузами і тонкими светрами. Класичні сукні в новій колекції вдало скомбіновані з бомберами, а елегантні пальто виконані в категорії oversize.

 

Лукбук Victoria Gres AW 2018Лукбук Victoria Gres AW 2018Лукбук Victoria Gres AW 2018Лукбук Victoria Gres AW 2018Лукбук Victoria Gres AW 2018Лукбук Victoria Gres AW 2018Лукбук Victoria Gres AW 2018Лукбук Victoria Gres AW 2018Лукбук Victoria Gres AW 2018Лукбук Victoria Gres AW 2018Лукбук Victoria Gres AW 2018Лукбук Victoria Gres AW 2018Лукбук Victoria Gres AW 2018Лукбук Victoria Gres AW 2018