MODA314MODA314

мода українською

Nit.kA представили нову весняну колекцію

У весняній колекції Nit.kA представлені: ультрамодні велосипедки, тільняшки, брючні костюми різних кольорів і фасонів, кофти з геометричним малюнком,  плісировані кюлоти в нових кольорах, чорно-біла класика, кардигани з принтами. Вперше була презентована капсула з деніму: джинсові куртки з трикотажними рукавами, класичні куртки і джинси з ідеальною посадкою.

Також Nit.kA презентували нову капсулу Savanna в колаборації з Ольгою Дворянською. В основі колекції анімалістичні принти, створені за малюнками Ольги, з природніми візерунками ягуара, змії, жирафи і зебри. Головною героїнею кампейну вже вдруге стала Аліна Байкова.
 

Nit.kA представили нову весняну колекціюNit.kA представили нову весняну колекціюNit.kA представили нову весняну колекціюNit.kA представили нову весняну колекціюNit.kA представили нову весняну колекціюNit.kA представили нову весняну колекціюNit.kA представили нову весняну колекціюNit.kA представили нову весняну колекціюNit.kA представили нову весняну колекціюNit.kA представили нову весняну колекціюNit.kA представили нову весняну колекціюNit.kA представили нову весняну колекціюNit.kA представили нову весняну колекцію