MODA314MODA314

мода українською

Олена Лазоренко (бренд Oppido) – переможець конкурсу Lviv Fashion Week for Eco

Відео: 

Переможцем екологічної програми для українських дизайнерів "Lviv Fashion Week for Eco", яка проходить за підтримки Українського культурного фонду, стала Олена Лазоренко (бренд Oppido). Олена отримає нагороду - виготовлення колекції, її фотозйомку та представлення на Lviv Fashion Week SS 2020 за рахунок організатора.

Програма включала 5-денну навчальну частину і конкурс серед учасників на кращу еко-спрямовану колекцію. Всього у "Lviv Fashion Week for Eco" взяли участь 36 дизайнерів з різних регіонів України. Консультації щодо екологічної складової колекцій при визначенні переможця конкурсу були надані Zero Waste Lviv.

Олена Лазоренко розповіла про свою sustainable історію та про враження від проекту: “Як мистецтвознавця за фахом мене завжди цікавили вінтажні речі. У мене часто виникала думка про те, що ці прекрасні шовкові матеріали потрібно зберігати, продовжувати їм життя в нашій сучасній шафі. Моя сім’я вже давно живе в стилі zero waste наскільки це можливо - ми сортуємо сміття, користуємося еко-торбинками, прибираємо сміття на природі, для нас це частина нормального життя. Проект Lviv Fashion Week for Eco дав мені друге дихання й усі зірки зійшлися. Готуючись до лекцій LvivFW for Eco, я прослухала онлайн курс від London college of fashion "Fashion and Sustainability: Understanding Luxury Fashion in a Changing World". 5 днів інтенсиву від Lviv Fashion Week значно доповнили і підсумували усі знання й розуміння того, чим я хочу займатися, так з’явилася ідея створити проект Vintage silk upcycling. Я дуже вдячна усім лекторам за конструктивний діалог та важливі поради. Це були приємні і плідні 5 днів навчання і напружені 20 днів роботи, які принесли мені нові знання, нові вміння, новий цікавий досвід та нові приємні знайомства. Дякую!”