MODA314MODA314

мода українською

Презентація виставки “Fashion Revolution. The Future of Textiles” в рамках Lviv Fashion Week

Одним із культурних та освітніх проєктів під час 24-го сезону львівського тижня моди була виставка простору “Fashion Revolution. The future of textiles”. Організатори - Шведський Інститут та Посольство Швеції у партнерстві з Lviv Fashion Week. Основна мета проєкту - внести коригування в модну індустрію для збереження довкілля. У рамках простору запропоновано альтернативні рішення - стартапи і бізнеси, які займаються питанням еко-моди, сталі колекції одягу, дослідження - комплекс всієї діяльності створює справжню революцію в моді.


Ініціатор проєкту - Шведський Інститут.  Його завдання - розповідь про Швецію для мешканців інших держав. Напрямки діяльності - культура та інформація. “Одна з пріоритетних сфер діяльності Швеції - захист навколишнього середовища, екологічні питання. Тому в фахівців Шведського Інституту з’явилась ідея створити пересувну виставку, тексти якої  можна перекладати на мову країни, у якій вона демонструється, і піднімати цю тему для обговорення”, - розповіла Тетяна Некрасова, представник Посольства Швеції в Україні. 


У концепціях багатьох колекцій і в їх представленні на Lviv Fashion Week - екологічність та сталий розвиток у моді. “Я була на першому показі і побачила, що він перегукується з тим, про що говоримо ми. І я позитивно вражена - дизайнерка показує, що не місце пластику в нашому житті. Ми повинні використовувати його так, щоб не перетворити наше середовище на звалище сміття, від якого самі потім страждаємо”, - зазначила Тетяна Некрасова. 


Шведський Інститут співпрацює з посольствами інших країн. Зокрема, посольство Швеції в Україні домовилося зі Шведським Інститутом, а також із місцевими партнерами для організації простору “Fashion Revolution.The Future of Textiles”. “Без місцевих партнерів в країні не буває нічого. Ми побачили, що Ukrainian Fashion Week та Lviv Fashion Week дуже серйозно займаються цим питанням, тому і вирішили представити наш проєкт під час цих подій”.

 

Текст: Оля Мачуга

Фото: Олександр Шамов, Оля Мачуга

Презентація виставки “Fashion Revolution. The Future of Textiles” в рамках Lviv Fashion WeekПрезентація виставки “Fashion Revolution. The Future of Textiles” в рамках Lviv Fashion WeekПрезентація виставки “Fashion Revolution. The Future of Textiles” в рамках Lviv Fashion WeekПрезентація виставки “Fashion Revolution. The Future of Textiles” в рамках Lviv Fashion WeekПрезентація виставки “Fashion Revolution. The Future of Textiles” в рамках Lviv Fashion WeekПрезентація виставки “Fashion Revolution. The Future of Textiles” в рамках Lviv Fashion WeekПрезентація виставки “Fashion Revolution. The Future of Textiles” в рамках Lviv Fashion WeekПрезентація виставки “Fashion Revolution. The Future of Textiles” в рамках Lviv Fashion Week