MODA314MODA314

мода українською

Проєкт „Diversity you” на Lviv Fashion Week

Фотовиставка “Diversity You” - соціальний проєкт Lviv Fashion Week, представлений під час модної події. 

Перед камерами позували моделі різної тілобудови, віку, раси. Мета креативних фотосесій - привернути увагу, створити інформаційний розголос, почати обговорення теми мінливості та суперечності поняття краси у світі моди. Ця фотовиставка показує глядачам, наскільки красивою є кожна людина, навіть якщо її зовнішність не відповідає уявному ідеалу, який сучасна культура нав’язує суспільству. Цей проєкт руйнує стереотипи.


Історії персонажів не менш захоплюючі, ніж самі фото. Кожна людина має свою розповідь, яка дарує натхнення, демонструє невичерпний внутрішній оптимізм, який допомагає подолати будь-які труднощі.

 

Над фотосесіями працювали талановиті стилісти Олена Болдирєва та Ігор Степаник. Вони створили чуттєві образи, які викликають непідробні емоції. Фотографи Андрій Гончаренко та Марта Сирко зловили кадри, які заворожують і змушують детальніше вникнути в історію, заховану у фото.


Моделі одягнули одяг відомих українських дизайнерів - Vozianov, Marta Wachholz, Kateryna Karol та Lesia Semi.


Текст: Оля Мачуга

Фото: Олександр Шамов, Ігор Федорів

Проєкт „Diversity you” на Lviv Fashion WeekПроєкт „Diversity you” на Lviv Fashion WeekПроєкт „Diversity you” на Lviv Fashion WeekПроєкт „Diversity you” на Lviv Fashion WeekПроєкт „Diversity you” на Lviv Fashion WeekПроєкт „Diversity you” на Lviv Fashion WeekПроєкт „Diversity you” на Lviv Fashion WeekПроєкт „Diversity you” на Lviv Fashion WeekПроєкт „Diversity you” на Lviv Fashion Week