MODA314MODA314

мода українською

У Львові відбувся West Fashion Day

У рамках модної події West Fashion Days, яка проходила у Львові вперше, українські бренди Chereshnivska, Intention, Ultrasound Clothing, Zalesova, Olesya Tsiukh, Svarga і Cucheryachi мали можливість представити колекції одягу актуального сезону весна/літо 2020.

 

Першим представив свою колекцію бренд Intention. Дизайнерка шукала ідеї в темах свободи особистості, її вільному виборі, позбавлення шаблонного мислення, розвитку потенціалу та досягнення цілей. Символічно ці думки знайшли втілення в чоловічому і жіночому одязі вільного крою - широкі штани, у яких не сковується крок, повівні спідниці і довгі плащі розвівались позаду моделей, а талія в деяких образах підкреслена зав’язаним поясом з тканини - якщо захочеться більше свободи руху, його легко розв’язати. Основні кольори - чорний, червоний і білий. Одяг - це спосіб комунікації, саме тому на сукнях і футболках виведені каліграфічні написи.


Нову колекцію показав і молодий бренд Zalesova, заснований у 2018 році: тренчі, чорні шкіряні сукні, спідниці, куртки, бавовняні сарафани, сорочки, комбінезони світло-блакитного, пісочного та білого кольорів. Майже в кожному образі підкреслена талія - шкіряним або тканинним поясом чи корсетом, одягненим поверх одягу. У деталях помітна чіткість ліній та оригінальність крою. Дизайнерка наголошує, що єдиний сталий тренд - залишатися собою. Не варто поспішати за всіма новими тенденціями, але експериментувати та розвивати власний стиль.


Дизайнерка Олеся Цюх показала колекцію вечірніх суконь, оздоблених пір’ям, ланцюжками і мереживом макраме, бренд Svarga - різнобарвні сукні світлих відтінків, оздоблені узорами з мотивами етно. Поміж показів досить легко впізнавався одяг від Ultrasound завдяки оригінальним принтам бренду. На одязі зображені стихії Землі, інтерпретовані дизайнеркою Ольгою Жеребецькою в авторські принти. В асортименті бренду - сукні-сорочки, кімоно, плащі та широкі штани.


Настя Розова - дизайнерка бренду Chereshnivska - розкрила у своїй творчості ідею інформації в сучасному світі, яка з’являється так швидко, що людина не встигає її переосмислити. Тому перші моделі дефілюють у світлих сукнях, кожна наступна - у костюмі більш насиченого кольору, з ряснішим принтом темного відтінку, а до подолу останніх плащів дизайнерка прикріпила майже чорну тканину - як символ інформаційного багажу, який ми мимоволі “одягаємо” на себе.

 


Текст: Оля Мачуга

Фото: Максим Тарівський  

IntentionZalesovaZalesovaOlesya TsiukhOlesya TsiukhUltrasound ClothingUltrasound ClothingUltrasound ClothingUltrasound ClothingCucheryachiChereshnivskaSvargaУ Львові відбувся West Fashion DayУ Львові відбувся West Fashion Day