MODA314MODA314

мода українською
Burberry Prorsum

London Fashion Week 2013, день 4-5

У понеділок нові пропозиції на осінь/зиму 2013 продемонстрували улюбленці британської індустрії моди Peter Pilotto, Pringle of Scotland, Erdem, Christopher Kane, Burberry, а також Antonio Berardi, Michael van der Ham, Louise Gray, Osman, Giles, J.W. Anderson, і нарешті - Tom Ford, чий показ можна назвати найбільш очікуваним у модній спільноті.

Інспірацією нової колекції Peter Pilotto став живопис Ель Греко та іспанських художників ренесансу. Динамічна кольорова палітра, мікс 3д принтів, вишивка металевими нитками – колекція має сильну візуалізацію завдяки інтенсивним візерункам і кольору, характерним для Пілотто. Цікаві кольорові пальта з абстрактними рисунками.

У Antonio Berardi інспірацією стала творчість відомого бразильського архітектора Оскара Немейера, і колекція вийшла неочікувано архітектурною, з лінійними архітектурними формами, актуальними силуетами з розширеним рукавом, використанням неопрену, помірною кольоровою гамою і оздобленням металевими деталями.

Чисті, структурні силуети Pringle of Scotland порадують прихильників мінімалізму. З іншого боку, в колекції використане кольорове хутро і піксельний візерунок – в особливо вдалих ансамблях. Цього сезону обмежившись презентацією, а не повноцінним показом, дизайнери Pringle of Scotland лише додали в якості роботи, створивши прекрасно виконані графічні образи.

Erdem показав свій темний бік на осінь/зиму 2013. Ердем Мораліоглу замінив характерну багатоколірність бренду на чорний колір, викликаючи стійке готичне відчуття і здивування різким відхиленням у бік темнішої палітри. Обов’язкові для Erdem квіткові візерунки цього разу мають вигляд чорних різнофактурних квітів на чорному ж одязі, і кольорових квітів на чорній органзі і шифоні. У колекції змішані текстури –  використані органза і трикотаж, тонке мереживо і шифон, трикотаж і важке вишите мереживо.

Christopher Kane. Нова колекція Кейна продовжувала тематику останніх колекцій Pre-Fall і чоловічої лінії, інспірованих фільмами жахів. Зокрема, дизайнер використав як мотив зображення людського мозку. У бренд Christopher Kane недавно інвестував французький люксовий конгломерат PPR, на чолі з Франсуа-Анрі Піно, і колеція мала продемонструвати новим власникам можливості дизайнера і невичерпність його ідей.

Burberry Prorsum. Креативний директор Burberry Крістофер Бейлі назвав колекцію "Trench Kisses: Колекція класики і Крістін Кілер". (Крістін Кілер – модель, відома аферою з продажем секретів британських політиків російському шпигуну у 60-і). Тут не обійшлося без характерних англійських класичних тренчів. Колекція є логічним продовженням мотивів з Burberry Pre-Fall і чоловічого показу осінь/зима 2013: анімалістичних принтів (леопарда, жирафи і зебри), візерунків в сердечка, металевого оздоблення. Найцікавіші моделі були виконані з напівпрозорої гуми, що стала матеріалом для виготовлення частини спідниць, тренчів і топів та виглядала надзвичайно ефектно. Burberry ще раз підтвердили свій статус найкрутішого шоу в лондонському розкладі.

Tom Ford. Довгоочікувана колекція Тома Форда виявилася нервово-кричущим міксом – хутра, шкіри, мережива, печворку, блиску, рожевого, чорно-білої графіки, кричущих кольорових поєднань, квітів, анімалістичних принтів – у ній всього було занадто, і дизайнер ризиковано втримував тонкий баланс на межі кічу. Показ викликав неоднозначні відгуки критиків.

Останнє шоу понеділка не розчарувало - J.W. Anderson представив свіжу сучасну колекцію, яка принесла йому схвальні рецензії і славу наступного «найбільш цікавого молодого дизайнера в Лондоні» (style.com). Образи колекції - красиві і скульптурні, нові - оскільки дизайнер намагався знайти варіанти видовження силуетів і створення непередбачуваних кутів. Одне з найкращих шоу лондонського розкладу.

Серед показів останнього дня лондонського Тижня моди - Simone Rocha, Roksanda Ilincic, Emilio de la Morena, Meadham Kirchoff, Ashish, Maria Grachvogel.
Roksanda Ilincic. В новій колекції Роксанда Ілінчіч намагалася передати відчуття через структуру і текстуру, проявивши в архітектурних лініях свої навички навчання на архітектора. Увага дизайнера зосередилася на елегантних формах і лініях, в колориті використаний рожевий – тому, що це неочікуваний для зими колір.

Текст: Дарія Янковська

Фото колекцій повністю: WWD, The Telegraph

Peter PilottoPeter PilottoPeter PilottoAntonio BerardiAntonio BerardiAntonio BerardiPringle of ScotlandPringle of ScotlandPringle of ScotlandErdemErdemErdemChristopher KaneChristopher KaneChristopher KaneBurberry ProrsumLondon Fashion Week 2013, день 4-5Burberry ProrsumTom FordTom FordTom FordJ.W. AndersonJ.W. AndersonJ.W. AndersonRoksanda IlincicRoksanda IlincicLondon Fashion Week 2013, день 4-5Meadham KirchoffMeadham KirchoffMeadham KirchoffMaria GrachvogelMaria GrachvogelMaria Grachvogel