MODA314MODA314

мода українською

giebultowski - Lviv Fashion Week SS 2019

В рамках Lviv Fashion Week SS 2019 британський дизайнер fashion-aксесуарів Marcin Gielbutowski (поляк за походженням) презентував eco-friendly колекції прикрас "Almost White" та "transparente".

Під час показу моделі виходили в білих нарядах, які були лише базою для прикрас - дизайнерські об’ємні намиста з пляшок молочного кольору - колекція "Almost White", сотні пластмасових кришечок та контейнерів, з’єднаних між собою  - з "transparente". Намиста обох колекцій оздоблені металевими деталями та камінцями. Такі оригінальні прикраси надали колекції дуже сучасного вигляду. Проте мета дизайнера не лише привернути увагу до незвичайних аксесуарів. Повторне використання пластмаси наголошує на актуальній проблемі - збереженні навколишнього середовища. Дизайнер розповідає: “Обидві колекції показують, що ми повинні максимально часто використовувати речі повторно та уникати одноразового використання пластику”.

AlmostWhite та Transparente - це не лише про красиві аксесуари. Це прикраси, які несуть в собі цінності та змушують людей задумуватись над глобальними питаннями. Саме це робить їх надзвичайно трендовими, вражаючими та обов’язковими для перегляду.

Текст: Оля Мачуга

Фото: Ігор Федорів


giebultowskigiebultowskigiebultowskigiebultowskigiebultowskigiebultowskigiebultowskigiebultowskigiebultowskigiebultowskigiebultowskigiebultowskigiebultowskigiebultowskigiebultowskigiebultowskigiebultowskigiebultowskigiebultowskigiebultowskigiebultowski