MODA314MODA314

мода українською

Isagus Extroversions - Lviv Fashion Week AW 2019

Дизайнерка французько-швейцарського бренду Isagus Extroversions Ізабель Таш представила свою колекцію на Lviv Fashion Week.

Серед нарядів - нестандартні сукні, кожна з яких має свою історію, концепцію та повідомлення. Наприклад, сукня з пістолетів - як символ проблеми закону про зброю в США, а також проблеми насильства в цілому світі. Інші оригінальні матеріали для створення одягу - флакони з-під йогурту "Actimel", використані чайні пакетики, гумові рукавички, упаковки від кави, клавіатури, пластини від капсул і таблеток, коктейльні трубочки, дитячі ведмедики, ляльки барбі, винні корки, протигази тощо. Кожний образ, створений з цих предметів, несе в собі і відображає певну проблему чи історію - забруднення планети і повітря, вкрадене дитинство, торгівля людьми, традиції предків та інші. Особливо привернула увагу сукня, зроблена з 200-гривневих купюр та перев’язана стрічкою з написом: “Ні корупції”.

Ізабель Таш - художниця і скульптор, у своїх колекціях одягу вона висловлює власні ідеї, поєднуючи моду та сучасне мистецтво, яке завжди спонукає до роздумів. 

Текст: Оля Мачуга

Фото: Ігор Федорів


Isagus Extroversions Isagus Extroversions Isagus Extroversions Isagus Extroversions Isagus Extroversions Isagus Extroversions Isagus Extroversions Isagus Extroversions Isagus Extroversions Isagus Extroversions Isagus Extroversions Isagus Extroversions Isagus Extroversions Isagus Extroversions Isagus Extroversions Isagus Extroversions Isagus Extroversions Isagus Extroversions Isagus Extroversions