MODA314MODA314

мода українською

Kateryna Karol & Synyava - Lviv Fashion Week AW 2019

Нова колекція дизайнерки Катерини Кароль така ж енергійна, яскрава та концептуальна, як і весь бренд Kateryna Karol. “Якісна мода – це насамперед art, який може окрім естетики передавати і певні змістові коди”, - зазначає Катя. Тому локація показу - галерея Львівської національної академії мистецтв - ідеальне місце для зустрічі моди з мистецтвом. Проте поява моделей була ще більш неочікуваною - вони виходили під звуки драйвового треку із освітленого дискотечним світлом кузова вантажівки. Подіум - площа та зали галереї Академії мистецтв.

Як і постановка шоу, кожний образ з колекції справив враження. Асиметричні пуховики, облягаючі сукні, подовжений корсет, багато клітинки та змішування принтів, максі-спідниці, блузи з широкими рукавами, оригінальний крій та акцент на кольори - глибокий смарагдовий, фіолетовий, оливковий, бежевий, ультрамарин. Кожний образ доповнили прикраси від бренду - сережки та намисто, а також незвичайні макіяжі й об’ємні зачіски. 

AW 2019 - це вже друга колаборація брендів Kateryna Karol та Synyava bags. Дизайнерки пропонують носити по дві сумки - трендовий варіант. Вироби Галини Синявської - з натурального войлока, шкіри та дерева. Кожна торбинка - ручної роботи, і в новій колекції представлені варіанти на будь-який смак: поясна, через плече, ручна.

Текст: Оля Мачуга

Фото: Ігор Федорів


Kateryna Karol&Synyava AW 2019Kateryna Karol&Synyava AW 2019Kateryna Karol&Synyava AW 2019Kateryna Karol&Synyava AW 2019Kateryna Karol&Synyava AW 2019Kateryna Karol&Synyava AW 2019Kateryna Karol&Synyava AW 2019Kateryna Karol&Synyava AW 2019Kateryna Karol&Synyava AW 2019Kateryna Karol&Synyava AW 2019Kateryna Karol&Synyava AW 2019Kateryna Karol&Synyava AW 2019Kateryna Karol&Synyava AW 2019