MODA314MODA314

мода українською
Oscar de la Renta Fall 2020 Ready-to-Wear

Oscar de la Renta - New York Fashion Week AW 2020

У новій колекції дизайнери бренду Лаура Кім та Фернандо Гарсіа захотіли відтворити настрій відомого балу-маскараду, який у 1966 році організував Трумен Капоте - автор “Сніданку у Тіффані” -  на честь видавця газети “The Washington Post” Кетрін Мейер Грем. Дизайнери черпали натхнення з фотографій цього “Чорно-Білого Балу”, на якому був присутній Оскар де ля Рента. Він прийшов на маскарад у смокінгу та в пухнастій масці чорного кота.


Для створення колекції Лаура та Кім також шукали натхнення з персонажів Disney - яскраві кольорові поєднання додали образам влучні акценти. Для більш елегантних нарядів, їх пишних силуетів, розкішних прикрас і принтів інспірацією стала творчість Караваджо. Показ відбувся в бібліотеці Нью-Йорка о 10 вечора - ідеальне місце для того, щоб гості відчули себе частиною історії “Чорно-Білого Балу”.

 

Відкрила показ Белла Хадід у пальто насиченого голубого кольору, яке одягнула поверх бордового светра і темно-синіх штанів на кант. Червоні лодочки з гострим носиком - в тон до шовкової шалі та помади. Наступні моделі також у яскравому одязі, з різноманітним поєднанням насичених кольорів - рожеві, оранжеві штани, жовті светри, коралові костюми, блакитні сукні, бірюзові аксесуари - більшість комплектів з гольфами, шовковими шалями і широкими плечима в жакетах.

 

У наступних образах яскраві кольори з’являються лише в аксесуарах, квіткових принтах, макіяжі та в деталях. Комплекти з жакетів і спідниць, штанів та светрів, суконь і пальт чорного та сірого кольорів оздоблені тканинними аплікаціями і квітами з бісеру. Але все ж таки більшу частину колекції складають найрізноманітніші фантазійні сукні - з тафти, з флористичним узором і з принтом натюрморту, об’ємні максі-спідниці з довжиною міні спереду, з опущеними рукавами-ліхтариками, асиметричними формами, масивним округлим верхом - з шовкових, фатинових плісированих рюш або з пір’я. Далі - яскраво-рожева сукня в грецькому стилі, бальні, з нормальною, завищеною і заниженою талією, з оптичною ілюзією завдяки принту, пишні з корсетом, глибоким декольте і розпіркою або ж навпаки - закриті, довжиною до підлоги. Для цієї варіації суконь дизайнери підібрали як яскраві, так і нейтральні кольори, різноманітні тканини, а також оздоблення - блискітки, паєтки і бісер. І великі, і маленькі сумочки - квадратної форми, а коктейльні - взагалі у формі зірки. 


Кара Тейлор в чорному оксамитовому гольфі та пишній спідниці з пір’я молочного кольору виглядала дуже елегантно. А завершила такий яскравий показ знову Белла - у насиченій червоній міні-сукні з пишною шубою з довгого пір’я в тон.


Текст: Оля Мачуга

Фото: vogue.com 

Oscar de la Renta - New York Fashion Week AW 2020Oscar de la Renta - New York Fashion Week AW 2020Oscar de la Renta - New York Fashion Week AW 2020Oscar de la Renta - New York Fashion Week AW 2020Oscar de la Renta - New York Fashion Week AW 2020Oscar de la Renta - New York Fashion Week AW 2020Oscar de la Renta - New York Fashion Week AW 2020Oscar de la Renta - New York Fashion Week AW 2020Oscar de la Renta - New York Fashion Week AW 2020Oscar de la Renta - New York Fashion Week AW 2020Oscar de la Renta - New York Fashion Week AW 2020Oscar de la Renta - New York Fashion Week AW 2020Oscar de la Renta - New York Fashion Week AW 2020Oscar de la Renta - New York Fashion Week AW 2020Oscar de la Renta - New York Fashion Week AW 2020Oscar de la Renta - New York Fashion Week AW 2020Oscar de la Renta - New York Fashion Week AW 2020Oscar de la Renta - New York Fashion Week AW 2020Oscar de la Renta - New York Fashion Week AW 2020