MODA314MODA314

мода українською
Michael Kors Collection Fall 2020 Ready-to-Wear

Michael Kors - New York Fashion Week AW 2020

Комфорт в поєднанні з елегантністю - це точно про нову колекцію Michael Kors. Дизайнер фантазував на тему пальт, накидок і кейпів, показавши їх оригінальні інтерпретації не лише у вигляді верхнього одягу, а й суконь. Чорні, сірі, жовті, оранжеві, червоні, в клітинку, кашемірові, вовняні, замшеві, кейпи-тренчі - на будь-який смак. Моделі неначе закутані в теплі, оригінальні, вишукані і водночас зручні накидки. Колекцію також пронизує стиль дербі - приталені жакети, облягаючі штани, шкіряні ремінці на сукнях, високі шкіряні чоботи. Щодо взуття, то у всій колекції немає шпильок - максимум невисокий каблук. Ще більшого комфорту образам надають різноманітні аранські светри, яких було в деяких нарядах по два.


Альтернативний верхній одяг - стьогані шкіряні плащі, шуби та дублянки, підбиті хутром. Сумочки - з того ж матеріалу, що і верхній одяг, а сукні - такі ж, як довгі шалі в клітинку. Деякі моделі виглядали так, ніби плаття насправді зроблене із широкого шалика. Дизайнер показав ще декілька сірих брючних костюмів, жакетів з міді-спідницями, суконь-сорочок із шкіри та шифонових з принтом пейслі, легких блуз із плісированими рукавами. Плісирування присутнє й в багатьох інших образах, у різних тканинах і деталях.


Завершили дефіле моделі у блискучих чорних і срібних сукнях, деякі доповнені комфортними пальтами, светрами і грубими шалями. Шоу відбувалось під акомпанемент канадського кантрі-співака Орвілла Пека.


Подіум був зроблений з дерев'яних дошок/планок, які після шоу пожертвували для програми "Матеріали для мистецтв" (Materials for the Arts) департаменту з питань культури Нью-Йорка .


Текст: Оля Мачуга

Фото: vogue.com

                                   Michael Kors - New York Fashion Week AW 2020