MODA314MODA314

мода українською

В Лондоні відбулася церемонія нагородження British Fashion Awards

1 грудня в Лондоні пройшла церемонія нагородження British Fashion Awards - найбільш впливової британської премії у сфері моди. Подія традиційно збирає на червоній доріжці відомих інсайдерів моди - моделей, дизайнерів, редакторів, фотографів, зірок шоубізу.

Переможцями 2014 р. стали Кара Делевінь (модель року), Victoria Beckham (бренд року), Erdem (кращий дизайнер жіночого одягу), JW Anderson (кращий дизайнер чоловічого одягу), Anya Hindmarch (дизайнер аксесуарів) та багато інших. Анна Вінтур отримала нагороду за видатні досягнення в індустрії моди.

Фото: vogue.co.uk

Ріанна у Stella McCartneyВікторія Бекхем у Victoria BeckhamТом Форд і Ріта Ора у Tom FordКара Делевінь у BurberryКортні Лав і Лана дель РейАнна ВінтурАлекса Чанг у Emilia WicksteadЕмма Ватсон у Misha NonooХіларі АлександерДжоан Смоллз у Tom FordКарлі Клосс у Nicholas Oakwell CoutureКендалл Дженнер в Emilio PucciКайлі МіноугЛілі АлленКароліна КурковаМішель Доккері в ErdemЛора Бейлі в Emilia WicksteadМаріо Тестіно і Єва ГерциговаНаомі КемпбеллНіколя Геск'єр і Ліа КебедеМаріо ШвабОлівія ПалермоСара БартонПоппі Делевінь у Topshop